SEBA SRL
Nr. 135, Sat Sâmbotin Com. Schela, Jud. Gorj, 217424
CAEN 4391: Activități de zidărie
- CUI
- 2163942
- Reg. Com.
- J18/96/1992
- Înființată
- 22 ianuarie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 8 luni
- Profit net 2022
- 0 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 09.12.2019
Rezumat
Pe scurt
SEBA SRL (CUI 2163942) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sâmbotin, comuna Schela, județul Gorj, înființată în 1992. Activitatea principală este Activități de zidărie (CAEN 4391).
În 2013 nu a raportat cifră de afaceri, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 2163942
- Nr. Reg. Com.
- J18/96/1992
- EUID
- ROONRC.J18/96/1992
- Cod CAEN principal
- 4391 - Activități de zidărie
- Data înființării
- 22 ianuarie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 8 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Nr. 135, Sat Sâmbotin Com. Schela, Jud. Gorj, 217424
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MĂRĂC••• TRA••• FLO•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2013 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2022
-
Profit net 2022
0 RON
2021: 0 RON
Evoluție pe ani
2022
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2021
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2020
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2019
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2016
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2015
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2013
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2022
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 15% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
465% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2020
Stare nouă la ONRC: Funcțiune
Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate
- 2016
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2010
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2001
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1992
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/96/1992.
În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre SEBA SRL
Este SEBA SRL activă?
Da. SEBA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce profit a avut SEBA SRL în 2013?
În 2013, SEBA SRL a încheiat anul fără profit și fără pierdere.
Câți angajați are SEBA SRL?
Conform bilanțului pe 2013, SEBA SRL a avut în medie 1 angajat.
Ce activitate are SEBA SRL?
Activitatea principală a SEBA SRL este Activități de zidărie (CAEN 4391).
Unde are sediul SEBA SRL?
SEBA SRL are sediul social la adresa Nr. 135, Sat Sâmbotin Com. Schela, Jud. Gorj, 217424.
SEBA SRL este plătitoare de TVA?
Nu. SEBA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
SEBA SRL are datorii la ANAF?
Nu. SEBA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre SEBA SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].