Marjă netă
SlabFirma a pierdut 106,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SEBA PAS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42223547) este o societate cu răspundere limitată activă din Târnăveni, județul Mureș, înființată în 2020. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 61.493 lei (+14% față de 2024) și o pierdere netă de 65.728 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2020 | 204.950 lei |
| 2021 | 325.460 lei |
| 2022 | 286.147 lei |
| 2023 | 171.602 lei |
| 2024 | 53.776 lei |
| 2025 | 61.493 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 61.493 | 53.776 | 171.602 | 286.147 | 325.460 | 204.950 |
| Profit net | -65.728 | -68.182 | 4.338 | 810 | 94.602 | 23.636 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 18.910 | 57.143 | 95.956 | 141.018 | 21.308 | 17.510 |
| Active circulante | 22.871 | 4.588 | 48.293 | 45.290 | 77.497 | 9.222 |
| Stocuri | 7.526 | 0 | 838 | 438 | 300 | 300 |
| Creanțe | 3.922 | 3.415 | 5.419 | 5.419 | 12.106 | 0 |
| Datorii | 171.819 | 129.320 | 149.590 | 192.193 | 3.963 | 2.896 |
| Capitaluri proprii | -128.506 | -62.794 | 5.388 | 1.050 | 94.842 | 23.836 |
Firma a pierdut 106,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 13% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
397% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SEBA PAS CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SEBA PAS CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 61.493 lei, în creștere cu 14% față de 2024.
În 2025, SEBA PAS CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 65.728 lei.
Activitatea principală a SEBA PAS CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
SEBA PAS CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa DR. VICTOR BABEȘ Nr. 18A, Municipiul Târnăveni, Jud. Mureș, 545600.
Da. SEBA PAS CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SEBA PAS CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].