SEADREAM SRL Funcțiune SRL

Înființată 20.11.2015 Radiată 28.10.2025
AMIRAL ION MURGESCU Nr. 1, Bl. 401, Sc. B, Et. 7, Ap. 71, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti 5610, Restaurante

Prezentare

Pe scurt

SEADREAM SRL (CUI 35255570) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2015. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 280.370 lei (-48% față de 2016) și un profit net de 136.755 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2017
280,4 miilei
−47,7%, față de 2016
Profit net 2017
136,8 miilei
−41,1%, față de 2016
Angajați 2017
1
Marjă netă
48,8%
Capital social
300lei
Vechime
10ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2015-2017
Cifra de afaceri
AnValoare
20158.275 lei
2016536.063 lei
2017280.370 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201720162015
Cifra de afaceri280.370536.0638.275
Profit net136.755232.235-
Număr mediu de angajați1--
Active imobilizate135.068135.0687.324
Active circulante420.113220.18110.068
Stocuri107.3443069.795
Creanțe297.572200.452200
Datorii405.094109.6824.160
Capitaluri proprii150.087245.56713.232
Ultimul bilanț: 2017. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2017

Marjă netă

Bun
49% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48,8 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,04 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
73% Față de anul anterior: în creștere

73% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu radiat
Ultimul status ANAFRADIERE din data 28.10.2025

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
35255570
Nr. Reg. Com.
J40/14285/2015
EUID
ROONRC.J40/14285/2015
Cod CAEN principal
5610, Restaurante
Data înființării
20 noiembrie 2015
Vechime
10 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
300 lei (bilanț 2017)
Adresă sediu
AMIRAL ION MURGESCU Nr. 1, Bl. 401, Sc. B, Et. 7, Ap. 71, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Str. AMIRAL ION MURGESCU Nr. 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • N••• IO••• R••• AND•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Radierea din Registrul Comerțului ANAF
2019
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2018
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  2. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2016
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2015
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/14285/2015. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre SEADREAM SRL

Este SEADREAM SRL activă?

Da. SEADREAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SEADREAM SRL?

Cifra de afaceri a SEADREAM SRL în 2017 a fost de 280.370 lei, în scădere cu 48% față de 2016.

Ce profit a avut SEADREAM SRL în 2017?

În 2017, SEADREAM SRL a înregistrat un profit net de 136.755 lei.

Ce activitate are SEADREAM SRL?

Activitatea principală a SEADREAM SRL este Restaurante (CAEN 5610).

Unde are sediul SEADREAM SRL?

SEADREAM SRL are sediul social la adresa AMIRAL ION MURGESCU Nr. 1, Bl. 401, Sc. B, Et. 7, Ap. 71, București Sectorul 2, Jud. București.

SEADREAM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SEADREAM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SEADREAM SRL are datorii la ANAF?

Nu. SEADREAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SEADREAM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].