ActivăSRL

SCALINI PROIECT ARI SRL

Str. Sitarului Nr. 28, Bl. E30, Sc. A, Ap. 10, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500260

CAEN 240: Activități de servicii anexe silviculturii

CUI
33260627
Reg. Com.
J2014000885080
Înființată
10 iunie 2014
Vechime
12 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
351 mii lei
Profit net 2025
116 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.06.2014

Rezumat

Pe scurt

SCALINI PROIECT ARI SRL (CUI 33260627) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de servicii anexe silviculturii (CAEN 0240).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 350.536 lei (+32% față de 2024) și un profit net de 116.262 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33260627
Nr. Reg. Com.
J2014000885080
EUID
ROONRC.J8/885/2014
Cod CAEN principal
240 - Activități de servicii anexe silviculturii
Data înființării
10 iunie 2014
Vechime
12 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sitarului Nr. 28, Bl. E30, Sc. A, Ap. 10, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500260

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • AND••• GHERGH•••
  • AND••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+32,1% față de 2024

350.536 RON

2024: 265.370 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 217.326 RONAnul 2017: 214.354 RONAnul 2018: 124.809 RONAnul 2019: 270.106 RONAnul 2020: 236.264 RONAnul 2021: 296.813 RONAnul 2022: 237.703 RONAnul 2023: 255.470 RONAnul 2024: 265.370 RONAnul 2025: 350.536 RON

Profit net 2025

+3147,5% față de 2024

116.262 RON

2024: 3.580 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 42.586 RONAnul 2017: 48.419 RONAnul 2018: -47.604 RONAnul 2019: 59.260 RONAnul 2020: 35.714 RONAnul 2021: 114.735 RONAnul 2022: 78.019 RONAnul 2023: 112.067 RONAnul 2024: 3.580 RONAnul 2025: 116.262 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    351 mii lei
    Profit net
    116 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    255 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    115 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    236 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    270 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    -48 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    214 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
33%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,10Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,10 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
60%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/885/2014.

  3. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SCALINI PROIECT ARI SRL

Este SCALINI PROIECT ARI SRL activă?

Da. SCALINI PROIECT ARI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SCALINI PROIECT ARI SRL?

Cifra de afaceri a SCALINI PROIECT ARI SRL în 2025 a fost de 350.536 lei, în creștere cu 32% față de 2024.

Ce profit a avut SCALINI PROIECT ARI SRL în 2025?

În 2025, SCALINI PROIECT ARI SRL a înregistrat un profit net de 116.262 lei.

Ce activitate are SCALINI PROIECT ARI SRL?

Activitatea principală a SCALINI PROIECT ARI SRL este Activități de servicii anexe silviculturii (CAEN 0240).

Unde are sediul SCALINI PROIECT ARI SRL?

SCALINI PROIECT ARI SRL are sediul social la adresa Str. Sitarului Nr. 28, Bl. E30, Sc. A, Ap. 10, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500260.

SCALINI PROIECT ARI SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SCALINI PROIECT ARI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SCALINI PROIECT ARI SRL are datorii la ANAF?

Nu. SCALINI PROIECT ARI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SCALINI PROIECT ARI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].