Marjă netă
SlabFirma a pierdut 42,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SAVROM SRL (CUI 11374957) a fost o societate cu răspundere limitată din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 1999 și radiată în 2020. Activitatea principală era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 4.000 lei (+0% față de 2018) și o pierdere netă de 1.692 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 19.224 lei |
| 2011 | 15.651 lei |
| 2012 | 10.551 lei |
| 2013 | 7.000 lei |
| 2014 | 8.942 lei |
| 2015 | 7.293 lei |
| 2016 | 4.000 lei |
| 2017 | 8.000 lei |
| 2018 | 4.000 lei |
| 2019 | 4.000 lei |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.000 | 4.000 | 8.000 | 4.000 | 7.293 | 8.942 | 7.000 | 10.551 | 15.651 | 19.224 |
| Profit net | -1.692 | -1.599 | 1.309 | -1.947 | 1 | 2.013 | -556 | -878 | 2.274 | 3.941 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | 57 | 286 | 514 | 742 | 971 | 1.200 | 1.428 | 1.657 | 1.886 |
| Active circulante | 25.957 | 22.642 | 22.146 | 29.839 | 58.901 | 62.898 | 66.275 | 93.778 | 94.691 | 92.070 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 12 | -140 | -140 | 7 | 19.860 | 19.860 | 26.340 | 63.473 | 67.377 | 65.040 |
| Datorii | 21.240 | 16.408 | 14.579 | 3.790 | 949 | 3.522 | 3.120 | 1.723 | 1.975 | 2.014 |
| Capitaluri proprii | 5.328 | 7.020 | 8.619 | 27.311 | 59.258 | 61.001 | 64.940 | 94.067 | 94.945 | 92.671 |
Firma a pierdut 42,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,22 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
80% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. SAVROM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.
Cifra de afaceri a SAVROM SRL în 2019 a fost de 4.000 lei, în creștere cu 0% față de 2018.
În 2019, SAVROM SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.692 lei.
Conform bilanțului pe 2019, SAVROM SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2018).
Activitatea principală a SAVROM SRL era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
SAVROM SRL avea sediul social la adresa Str. TRANSILVANIA Nr. 11, Ap. 6, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș, 4300.
Nu. SAVROM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].