Marjă netă
SlabFirma a pierdut 11,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SAVAMARI SRL (CUI 18978535) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Ban, Comuna Bănișor, județul Sălaj, înființată în 2006. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 336.040 lei (+11% față de 2024) și o pierdere netă de 39.607 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 146.621 lei |
| 2017 | 178.398 lei |
| 2018 | 221.081 lei |
| 2019 | 245.820 lei |
| 2020 | 277.559 lei |
| 2021 | 482.091 lei |
| 2022 | 311.810 lei |
| 2023 | 327.664 lei |
| 2024 | 303.375 lei |
| 2025 | 336.040 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 336.040 | 303.375 | 327.664 | 311.810 | 482.091 | 277.559 | 245.820 | 221.081 | 178.398 | 146.621 |
| Profit net | -39.607 | 26.707 | 12.972 | -3.999 | 15.471 | 7.262 | 13.444 | 8.040 | 4.823 | 1.116 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 20.494 | 22.541 | 19.471 | 19.471 | 19.471 | 19.471 | 19.471 | 19.471 | 19.471 | 19.471 |
| Active circulante | 183.734 | 187.549 | 138.794 | 155.784 | 180.068 | 287.520 | 266.175 | 232.433 | 170.081 | 112.344 |
| Stocuri | 149.897 | 156.611 | 100.642 | 126.090 | 122.776 | 284.436 | 264.382 | 228.560 | 169.132 | 111.093 |
| Creanțe | 12.092 | 25.330 | 20.032 | 20.266 | 22.938 | - | - | - | - | - |
| Datorii | 189.444 | 155.700 | 130.582 | 160.544 | 180.830 | 303.753 | 289.669 | 269.371 | 215.059 | 165.507 |
| Capitaluri proprii | 14.784 | 54.390 | 27.683 | 14.711 | 18.709 | 3.238 | -4.023 | -17.467 | -25.507 | -30.331 |
Firma a pierdut 11,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 97% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
93% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SAVAMARI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SAVAMARI SRL în 2025 a fost de 336.040 lei, în creștere cu 11% față de 2024.
În 2025, SAVAMARI SRL a înregistrat o pierdere netă de 39.607 lei.
Activitatea principală a SAVAMARI SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
SAVAMARI SRL are sediul social la adresa COM.BĂNIȘOR Nr. 48, Sat Ban, Comuna Bănișor, Jud. Sălaj.
Da. SAVAMARI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SAVAMARI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].