ActivăSRL

SATHMAR SRL

Bld. Independenţei, Bl. UH40, Ap. 10, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
21536070
Reg. Com.
J2007000523306
Înființată
6 aprilie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
59 mii lei
Profit net 2025
30 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.04.2007

Rezumat

Pe scurt

SATHMAR SRL (CUI 21536070) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 2007. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 58.517 lei (-24% față de 2024) și un profit net de 30.243 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21536070
Nr. Reg. Com.
J2007000523306
EUID
ROONRC.J2007000523306
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
6 aprilie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Independenţei, Bl. UH40, Ap. 10, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BAR••• BOT••• ZS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-24,3% față de 2024

58.517 RON

2024: 77.324 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 44.558 RONAnul 2022: 108.329 RONAnul 2023: 120.724 RONAnul 2024: 77.324 RONAnul 2025: 58.517 RON

Profit net 2025

-40,4% față de 2024

30.243 RON

2024: 50.751 RON

-25k025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -129 RONAnul 2017: -129 RONAnul 2018: -32 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 37.373 RONAnul 2022: 81.346 RONAnul 2023: 83.382 RONAnul 2024: 50.751 RONAnul 2025: 30.243 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -32 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -129 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -129 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
52%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 51,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,92Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,92 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
34%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

34% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/523/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SATHMAR SRL

Este SATHMAR SRL activă?

Da. SATHMAR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SATHMAR SRL?

Cifra de afaceri a SATHMAR SRL în 2025 a fost de 58.517 lei, în scădere cu 24% față de 2024.

Ce profit a avut SATHMAR SRL în 2025?

În 2025, SATHMAR SRL a înregistrat un profit net de 30.243 lei.

Ce activitate are SATHMAR SRL?

Activitatea principală a SATHMAR SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul SATHMAR SRL?

SATHMAR SRL are sediul social la adresa Bld. Independenței, Bl. UH40, Ap. 10, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare.

SATHMAR SRL este plătitoare de TVA?

Da. SATHMAR SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SATHMAR SRL are datorii la ANAF?

Nu. SATHMAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SATHMAR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].