Marjă netă
SlabFirma a pierdut 11,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SARINELLI SERV COM SRL (CUI 7823314) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Băicoi, Oraș Băicoi, județul Prahova, înființată în 1995. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 346.073 lei (+20% față de 2024) și o pierdere netă de 39.258 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 192.677 lei |
| 2017 | 207.782 lei |
| 2018 | 163.911 lei |
| 2019 | 171.916 lei |
| 2020 | 195.715 lei |
| 2021 | 203.648 lei |
| 2022 | 222.720 lei |
| 2023 | 240.133 lei |
| 2024 | 289.230 lei |
| 2025 | 346.073 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 346.073 | 289.230 | 240.133 | 222.720 | 203.648 | 195.715 | 171.916 | 163.911 | 207.782 | 192.677 |
| Profit net | -39.258 | -32.897 | -45.494 | -46.012 | -39.347 | -44.968 | 51.166 | -33.131 | -35.133 | -26.802 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | - |
| Active imobilizate | 22.950 | 25.304 | 27.462 | 0 | 262 | 706 | 1.337 | 952 | 1.968 | 3.129 |
| Active circulante | 23.707 | 20.138 | 32.312 | 61.027 | 21.701 | 17.202 | 24.901 | 26.929 | 25.778 | 23.911 |
| Stocuri | 13.244 | 10.239 | 17.823 | 53.288 | 18.866 | 14.624 | 21.894 | 23.362 | 22.754 | 18.698 |
| Creanțe | 6.122 | 2.429 | - | 2.895 | - | - | 12 | 40 | 213 | 2.518 |
| Datorii | 426.038 | 385.545 | 366.656 | 322.419 | 237.339 | 193.942 | 157.403 | 210.126 | 176.704 | 140.879 |
| Capitaluri proprii | -378.899 | -339.641 | -306.744 | -261.249 | -215.238 | -175.891 | -130.923 | -182.089 | -148.958 | -113.825 |
Firma a pierdut 11,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 5,6% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
904% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SARINELLI SERV COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SARINELLI SERV COM SRL în 2025 a fost de 346.073 lei, în creștere cu 20% față de 2024.
În 2025, SARINELLI SERV COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 39.258 lei.
Activitatea principală a SARINELLI SERV COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
SARINELLI SERV COM SRL are sediul social la adresa Str. DOROBANTI Nr. 125, Loc. Băicoi, Oraș Băicoi, Jud. Prahova, 2064.
Da. SARINELLI SERV COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SARINELLI SERV COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].