ActivăSRL

SARD PROIECT SRL

Str. 13 Septembrie Nr. 3, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400126

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
18995676
Reg. Com.
J12/2957/2006
Înființată
6 septembrie 2006
Vechime
20 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
47 mii lei
Profit net 2025
30 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.09.2006

Rezumat

Pe scurt

SARD PROIECT SRL (CUI 18995676) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 47.000 lei (-65% față de 2024) și un profit net de 30.378 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18995676
Nr. Reg. Com.
J12/2957/2006
EUID
ROONRC.J12/2957/2006
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
6 septembrie 2006
Vechime
20 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 13 Septembrie Nr. 3, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400126

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BÂRLĂDE••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-65,2% față de 2024

47.000 RON

2024: 135.115 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 15.030 RONAnul 2017: 13.083 RONAnul 2018: 16.017 RONAnul 2019: 11.968 RONAnul 2020: 38.410 RONAnul 2021: 35.710 RONAnul 2022: 80.200 RONAnul 2023: 15.200 RONAnul 2024: 135.115 RONAnul 2025: 47.000 RON

Profit net 2025

-65,5% față de 2024

30.378 RON

2024: 88.150 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -42.443 RONAnul 2017: -59.644 RONAnul 2018: -35.003 RONAnul 2019: -73.536 RONAnul 2020: -24.119 RONAnul 2021: -7.782 RONAnul 2022: 57.928 RONAnul 2023: -9.298 RONAnul 2024: 88.150 RONAnul 2025: 30.378 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    135 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -74 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -60 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
65%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 64,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,17Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 17% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
578%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

578% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2957/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SARD PROIECT SRL

Este SARD PROIECT SRL activă?

Da. SARD PROIECT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SARD PROIECT SRL?

Cifra de afaceri a SARD PROIECT SRL în 2025 a fost de 47.000 lei, în scădere cu 65% față de 2024.

Ce profit a avut SARD PROIECT SRL în 2025?

În 2025, SARD PROIECT SRL a înregistrat un profit net de 30.378 lei.

Ce activitate are SARD PROIECT SRL?

Activitatea principală a SARD PROIECT SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul SARD PROIECT SRL?

SARD PROIECT SRL are sediul social la adresa Str. 13 Septembrie Nr. 3, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400126.

SARD PROIECT SRL este plătitoare de TVA?

Da. SARD PROIECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SARD PROIECT SRL are datorii la ANAF?

Nu. SARD PROIECT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SARD PROIECT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].