ActivăSRL

SARA LULA BEAUTY SRL

Str. Bucegi Nr. 13-15, Ap. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400667

CAEN 9621: Activități de coafură și frizerie

CUI
32702194
Reg. Com.
J2014000205121
Înființată
24 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
68 mii lei
Profit net 2025
5 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.01.2014

Rezumat

Pe scurt

SARA LULA BEAUTY SRL (CUI 32702194) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 68.020 lei (+37% față de 2024) și un profit net de 5.052 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32702194
Nr. Reg. Com.
J2014000205121
EUID
ROONRC.J2014000205121
Cod CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerie
Data înființării
24 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bucegi Nr. 13-15, Ap. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400667

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • •• NO••• ••• YA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+37,3% față de 2024

68.020 RON

2024: 49.530 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 9.840 RONAnul 2017: 22.467 RONAnul 2018: 31.905 RONAnul 2019: 117.718 RONAnul 2020: 96.233 RONAnul 2021: 145.644 RONAnul 2022: 114.130 RONAnul 2023: 99.085 RONAnul 2024: 49.530 RONAnul 2025: 68.020 RON

Profit net 2025

+45,3% față de 2024

5.052 RON

2024: 3.476 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.464 RONAnul 2017: 11.168 RONAnul 2018: 1.317 RONAnul 2019: 43.103 RONAnul 2020: 39.313 RONAnul 2021: 68.682 RONAnul 2022: 47.021 RONAnul 2023: 5.625 RONAnul 2024: 3.476 RONAnul 2025: 5.052 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    146 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7,4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,51Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,51 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
60%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/205/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SARA LULA BEAUTY SRL

Este SARA LULA BEAUTY SRL activă?

Da. SARA LULA BEAUTY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SARA LULA BEAUTY SRL?

Cifra de afaceri a SARA LULA BEAUTY SRL în 2025 a fost de 68.020 lei, în creștere cu 37% față de 2024.

Ce profit a avut SARA LULA BEAUTY SRL în 2025?

În 2025, SARA LULA BEAUTY SRL a înregistrat un profit net de 5.052 lei.

Ce activitate are SARA LULA BEAUTY SRL?

Activitatea principală a SARA LULA BEAUTY SRL este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

Unde are sediul SARA LULA BEAUTY SRL?

SARA LULA BEAUTY SRL are sediul social la adresa Str. Bucegi Nr. 13-15, Ap. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400667.

SARA LULA BEAUTY SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SARA LULA BEAUTY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SARA LULA BEAUTY SRL are datorii la ANAF?

Nu. SARA LULA BEAUTY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SARA LULA BEAUTY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].