ActivăSRL

SARA INSTALL SRL

Str. Gheorghe Dima Nr. 41, Ap. 55, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400342

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
27254981
Reg. Com.
J2010001262121
Înființată
6 august 2010
Vechime
16 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
202 mii lei
Profit net 2025
97 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.08.2010

Rezumat

Pe scurt

SARA INSTALL SRL (CUI 27254981) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 201.560 lei (-10% față de 2024) și un profit net de 97.280 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27254981
Nr. Reg. Com.
J2010001262121
EUID
ROONRC.J2010001262121
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
6 august 2010
Vechime
16 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gheorghe Dima Nr. 41, Ap. 55, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400342

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• AL••• DANI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,1% față de 2024

201.560 RON

2024: 224.244 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 260.701 RONAnul 2023: 229.508 RONAnul 2024: 224.244 RONAnul 2025: 201.560 RON

Profit net 2025

+98,7% față de 2024

97.280 RON

2024: 48.968 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -25.049 RONAnul 2017: -2.559 RONAnul 2018: -1.909 RONAnul 2019: -1.889 RONAnul 2020: -1.327 RONAnul 2021: -1.010 RONAnul 2022: 48.448 RONAnul 2023: 61.363 RONAnul 2024: 48.968 RONAnul 2025: 97.280 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    224 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    230 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
48%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,45Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,45 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
22%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

22% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1262/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SARA INSTALL SRL

Este SARA INSTALL SRL activă?

Da. SARA INSTALL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SARA INSTALL SRL?

Cifra de afaceri a SARA INSTALL SRL în 2025 a fost de 201.560 lei, în scădere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut SARA INSTALL SRL în 2025?

În 2025, SARA INSTALL SRL a înregistrat un profit net de 97.280 lei.

Ce activitate are SARA INSTALL SRL?

Activitatea principală a SARA INSTALL SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul SARA INSTALL SRL?

SARA INSTALL SRL are sediul social la adresa Str. Gheorghe Dima Nr. 41, Ap. 55, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400342.

SARA INSTALL SRL este plătitoare de TVA?

Da. SARA INSTALL SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SARA INSTALL SRL are datorii la ANAF?

Nu. SARA INSTALL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SARA INSTALL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].