Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SANOSIL SRL (CUI 20167438) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 401.684 lei (-24% față de 2024) și un profit net de 75.545 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 844.611 lei |
| 2017 | 2.241.448 lei |
| 2018 | 1.220.740 lei |
| 2019 | 741.355 lei |
| 2020 | 2.895.443 lei |
| 2021 | 1.071.554 lei |
| 2022 | 687.976 lei |
| 2023 | 426.838 lei |
| 2024 | 529.661 lei |
| 2025 | 401.684 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 401.684 | 529.661 | 426.838 | 687.976 | 1.071.554 | 2.895.443 | 741.355 | 1.220.740 | 2.241.448 | 844.611 |
| Profit net | 75.545 | 61.926 | 11.037 | 197.333 | 403.875 | 1.249.186 | 167.722 | 453.107 | 282.119 | 70.056 |
| Număr mediu de angajați | 1 | - | - | - | - | - | 2 | - | - | - |
| Active imobilizate | 3.893 | 4.908 | 6.538 | 8.475 | 10.412 | 2.510 | 6.896 | 12.096 | 11.228 | 11.700 |
| Active circulante | 857.947 | 982.333 | 958.421 | 1.041.140 | 1.503.458 | 1.437.024 | 474.188 | 621.618 | 647.878 | 451.195 |
| Stocuri | 200.269 | 178.951 | 218.128 | 260.719 | 289.823 | 307.573 | 58.953 | 28.197 | 72.491 | 68.851 |
| Creanțe | 76.431 | 172.892 | 38.670 | 88.923 | 115.975 | 86.229 | 99.706 | 113.457 | 94.800 | 89.592 |
| Datorii | 667.059 | 156.579 | 36.661 | 34.528 | 275.063 | 78.286 | 108.494 | 128.846 | 344.185 | 260.223 |
| Capitaluri proprii | 194.781 | 830.662 | 928.298 | 1.015.087 | 1.238.807 | 1.361.248 | 372.590 | 504.868 | 314.921 | 203.066 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,29 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
77% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SANOSIL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SANOSIL SRL în 2025 a fost de 401.684 lei, în scădere cu 24% față de 2024.
În 2025, SANOSIL SRL a înregistrat un profit net de 75.545 lei.
Activitatea principală a SANOSIL SRL este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
SANOSIL SRL are sediul social la adresa DUNĂREA Nr. 20, Ap. 2, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 410027.
Da. SANOSIL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SANOSIL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].