ActivăSRL

SANOMEDICA S.R.L.

Str. Principală, Bl. 3 D, Sc. A, Et. P, Ap. 2, Sat Filipeştii de Pădure Com. Filipeştii de Pădure, Jud. Prahova, 107245

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
15787182
Reg. Com.
J29/1591/2003
Înființată
2 octombrie 2003
Vechime
23 de ani
Cifra de afaceri 2025
219 mii lei
Profit net 2025
24 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.10.2003

Rezumat

Pe scurt

SANOMEDICA S.R.L. (CUI 15787182) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Filipeștii de Pădure, județul Prahova, înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 218.615 lei (+19% față de 2024) și un profit net de 23.660 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15787182
Nr. Reg. Com.
J29/1591/2003
EUID
ROONRC.J29/1591/2003
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
2 octombrie 2003
Vechime
23 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Principală, Bl. 3 D, Sc. A, Et. P, Ap. 2, Sat Filipeştii de Pădure Com. Filipeştii de Pădure, Jud. Prahova, 107245

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • COJOC••• CAR••• LILI•••
  • COJOC••• TRANDA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+19,4% față de 2024

218.615 RON

2024: 183.059 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 77.760 RONAnul 2017: 81.943 RONAnul 2018: 91.303 RONAnul 2019: 104.295 RONAnul 2020: 104.673 RONAnul 2021: 151.557 RONAnul 2022: 176.822 RONAnul 2023: 201.007 RONAnul 2024: 183.059 RONAnul 2025: 218.615 RON

Profit net 2025

-38,8% față de 2024

23.660 RON

2024: 38.643 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 23.250 RONAnul 2017: 21.305 RONAnul 2018: 22.745 RONAnul 2019: 19.763 RONAnul 2020: 24.520 RONAnul 2021: 54.812 RONAnul 2022: 54.517 RONAnul 2023: 86.214 RONAnul 2024: 38.643 RONAnul 2025: 23.660 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    201 mii lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    177 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    105 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
11%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,76Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 76% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
49%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/1591/2003, sub denumirea SANOMEDICA SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SANOMEDICA S.R.L.

Este SANOMEDICA S.R.L. activă?

Da. SANOMEDICA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SANOMEDICA S.R.L.?

Cifra de afaceri a SANOMEDICA S.R.L. în 2025 a fost de 218.615 lei, în creștere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut SANOMEDICA S.R.L. în 2025?

În 2025, SANOMEDICA S.R.L. a înregistrat un profit net de 23.660 lei.

Ce activitate are SANOMEDICA S.R.L.?

Activitatea principală a SANOMEDICA S.R.L. este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul SANOMEDICA S.R.L.?

SANOMEDICA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Principală, Bl. 3 D, Sc. A, Et. P, Ap. 2, Sat Filipeștii de Pădure Com. Filipeștii de Pădure, Jud. Prahova, 107245.

SANOMEDICA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SANOMEDICA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SANOMEDICA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SANOMEDICA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SANOMEDICA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].