DizolvareSRL

SANA GIN SRL

Str. Constanţa Nr. 8 BIS, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400158

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
35664850
Reg. Com.
J12/677/2016
Înființată
17 februarie 2016
Vechime
10 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
708 mii lei
Profit net 2025
648 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • dizolvare

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.02.2016

Rezumat

Pe scurt

SANA GIN SRL (CUI 35664850) este o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622). Firma este în curs de dizolvare.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 707.654 lei (-4,2% față de 2024) și un profit net de 647.974 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35664850
Nr. Reg. Com.
J12/677/2016
EUID
ROONRC.J12/677/2016
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
17 februarie 2016
Vechime
10 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Constanţa Nr. 8 BIS, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400158

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • OAN••• MIHA••• DANI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,2% față de 2024

707.654 RON

2024: 738.358 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 379.857 RONAnul 2017: 469.357 RONAnul 2018: 375.809 RONAnul 2019: 472.794 RONAnul 2020: 476.641 RONAnul 2021: 531.613 RONAnul 2022: 582.791 RONAnul 2023: 736.212 RONAnul 2024: 738.358 RONAnul 2025: 707.654 RON

Profit net 2025

+5,9% față de 2024

647.974 RON

2024: 611.885 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 354.677 RONAnul 2017: 447.000 RONAnul 2018: 370.697 RONAnul 2019: 454.186 RONAnul 2020: 411.809 RONAnul 2021: 461.461 RONAnul 2022: 494.997 RONAnul 2023: 627.361 RONAnul 2024: 611.885 RONAnul 2025: 647.974 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    708 mii lei
    Profit net
    648 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    738 mii lei
    Profit net
    612 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    736 mii lei
    Profit net
    627 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    583 mii lei
    Profit net
    495 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    532 mii lei
    Profit net
    461 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    477 mii lei
    Profit net
    412 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    473 mii lei
    Profit net
    454 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    376 mii lei
    Profit net
    371 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    469 mii lei
    Profit net
    447 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    380 mii lei
    Profit net
    355 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
92%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 91,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,18Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
46%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/677/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SANA GIN SRL

Este SANA GIN SRL activă?

Nu. SANA GIN SRL este în curs de dizolvare.

Care este cifra de afaceri a SANA GIN SRL?

Cifra de afaceri a SANA GIN SRL în 2025 a fost de 707.654 lei, în scădere cu 4,2% față de 2024.

Ce profit a avut SANA GIN SRL în 2025?

În 2025, SANA GIN SRL a înregistrat un profit net de 647.974 lei.

Ce activitate are SANA GIN SRL?

Activitatea principală a SANA GIN SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul SANA GIN SRL?

SANA GIN SRL are sediul social la adresa Str. Constanța Nr. 8 BIS, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400158.

SANA GIN SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SANA GIN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SANA GIN SRL are datorii la ANAF?

Nu. SANA GIN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SANA GIN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].