ActivăSRL

SAMYA & CLO SRL

Str. Dunării Nr. 73, Ap. 17, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
22139639
Reg. Com.
J2007003191120
Înființată
19 iulie 2007
Vechime
19 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
91 mii lei
Profit net 2025
23 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.07.2007

Rezumat

Pe scurt

SAMYA & CLO SRL (CUI 22139639) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 91.253 lei (-51% față de 2024) și un profit net de 22.960 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22139639
Nr. Reg. Com.
J2007003191120
EUID
ROONRC.J2007003191120
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
19 iulie 2007
Vechime
19 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dunării Nr. 73, Ap. 17, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MURE••• NICO•••
  • TĂ••• EU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-51,4% față de 2024

91.253 RON

2024: 187.599 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 201.056 RONAnul 2017: 171.948 RONAnul 2018: 169.727 RONAnul 2019: 188.059 RONAnul 2020: 74.596 RONAnul 2021: 108.158 RONAnul 2022: 127.481 RONAnul 2023: 177.738 RONAnul 2024: 187.599 RONAnul 2025: 91.253 RON

Profit net 2025

+230,1% față de 2024

22.960 RON

2024: -17.645 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 110.250 RONAnul 2017: 69.194 RONAnul 2018: 57.112 RONAnul 2019: 44.389 RONAnul 2020: -25.504 RONAnul 2021: -2.299 RONAnul 2022: -27.792 RONAnul 2023: 7.872 RONAnul 2024: -17.645 RONAnul 2025: 22.960 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    178 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    201 mii lei
    Profit net
    110 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
25%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 25,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,91Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,91 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
9,4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

9,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2007

  2. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2012

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3191/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SAMYA & CLO SRL

Este SAMYA & CLO SRL activă?

Da. SAMYA & CLO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SAMYA & CLO SRL?

Cifra de afaceri a SAMYA & CLO SRL în 2025 a fost de 91.253 lei, în scădere cu 51% față de 2024.

Ce profit a avut SAMYA & CLO SRL în 2025?

În 2025, SAMYA & CLO SRL a înregistrat un profit net de 22.960 lei.

Ce activitate are SAMYA & CLO SRL?

Activitatea principală a SAMYA & CLO SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul SAMYA & CLO SRL?

SAMYA & CLO SRL are sediul social la adresa Str. Dunării Nr. 73, Ap. 17, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593.

SAMYA & CLO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SAMYA & CLO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SAMYA & CLO SRL are datorii la ANAF?

Nu. SAMYA & CLO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SAMYA & CLO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].