SAMPOS SRL
Str. BARBOŞI Nr. 21, Bl. L, Sc. 2, Et. 1, Ap. 25, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi
CAEN 4719: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- CUI
- 7627474
- Reg. Com.
- J17/1195/1995
- Înființată
- 10 august 1995
- Vechime
- 31 de ani, 2 luni
- Cifra de afaceri 2014
- 0 lei
- Profit net 2014
- 0 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- lichidare
- sediu expirat
Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 30.08.2011
Rezumat
Pe scurt
SAMPOS SRL (CUI 7627474) este o societate cu răspundere limitată din Galați, înființată în 1995. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719). Firma este în lichidare.
În 2011 a raportat o cifră de afaceri de 44.580 lei (-58% față de 2010) și un profit net de 420 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 7627474
- Nr. Reg. Com.
- J17/1195/1995
- EUID
- ROONRC.J17/1195/1995
- Cod CAEN principal
- 4719 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- Data înființării
- 10 august 1995
- Vechime
- 31 de ani, 2 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. BARBOŞI Nr. 21, Bl. L, Sc. 2, Et. 1, Ap. 25, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- INSOLVEXP••• S•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2014
0 RON
2013: 0 RON
Profit net 2014
0 RON
2013: 0 RON
Evoluție pe ani
2014
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2013
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2012
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2011
- Cifra de afaceri
- 45 mii lei
- Profit net
- 420 lei
- Angajați
- 1
2010
- Cifra de afaceri
- 105 mii lei
- Profit net
- -11 mii lei
- Angajați
- 1
2009
- Cifra de afaceri
- 159 mii lei
- Profit net
- -12 mii lei
- Angajați
- 2
2008
- Cifra de afaceri
- 56 mii lei
- Profit net
- 1 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2014
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 12% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
646% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2026
2 schimbări în conducerea firmei
Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.
Stare nouă la ONRC: Lichidare
Stare încheiată la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
- 2025
Stare nouă la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
Stare încheiată la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
- 2021
Stare nouă la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
Vezi toată cronologia (7 evenimente în plus, 1995 - 2021)Restrânge cronologia
- 2021
Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate
- 2016
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2009
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2008
Cel mai mare profit net din istoric
- 2002
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1999
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1995
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/1195/1995.
În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre SAMPOS SRL
Este SAMPOS SRL activă?
Nu. SAMPOS SRL este în lichidare.
Care este cifra de afaceri a SAMPOS SRL?
Cifra de afaceri a SAMPOS SRL în 2011 a fost de 44.580 lei, în scădere cu 58% față de 2010.
Ce profit a avut SAMPOS SRL în 2011?
În 2011, SAMPOS SRL a înregistrat un profit net de 420 lei.
Ce activitate are SAMPOS SRL?
Activitatea principală a SAMPOS SRL este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).
Unde are sediul SAMPOS SRL?
SAMPOS SRL are sediul social la adresa Str. BARBOȘI Nr. 21, Bl. L, Sc. 2, Et. 1, Ap. 25, Municipiul Galați, Jud. Galați.
SAMPOS SRL este plătitoare de TVA?
Nu. SAMPOS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
SAMPOS SRL are datorii la ANAF?
Nu. SAMPOS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre SAMPOS SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].