Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SALVE FLP SRL (CUI 33784605) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Popești, Comuna Baciu, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 490.842 lei (-16% față de 2024) și un profit net de 148.952 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 5.964 lei |
| 2015 | 511.192 lei |
| 2016 | 688.562 lei |
| 2019 | 0 lei |
| 2020 | 328.397 lei |
| 2021 | 326.644 lei |
| 2022 | 430.113 lei |
| 2023 | 566.799 lei |
| 2024 | 587.691 lei |
| 2025 | 490.842 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 490.842 | 587.691 | 566.799 | 430.113 | 326.644 | 328.397 | 0 | 688.562 | 511.192 | 5.964 |
| Profit net | 148.952 | 296.067 | 281.995 | 173.493 | 124.176 | 157.552 | 0 | 27.647 | 2 | -9.982 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | - | 2 |
| Active imobilizate | 38.414 | 34.455 | 19.054 | 13.425 | 27.726 | 62.047 | 0 | 98.104 | 9.388 | 3.823 |
| Active circulante | 228.031 | 312.473 | 311.677 | 216.373 | 448.029 | 286.727 | 0 | 152.937 | 116.679 | 57.574 |
| Stocuri | 14.735 | - | - | 1.264 | - | 0 | 0 | 82.000 | 72.080 | 44.250 |
| Creanțe | 134.698 | 236.643 | 245.301 | 123.578 | 221.742 | 140.081 | 0 | -1.597 | 955 | 10.769 |
| Datorii | 119.007 | 52.381 | 53.375 | 56.065 | 106.086 | 103.281 | 0 | 214.455 | 117.128 | 71.179 |
| Capitaluri proprii | 149.213 | 296.307 | 282.235 | 173.733 | 369.669 | 245.493 | 0 | 36.586 | 8.939 | -9.782 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,92 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SALVE FLP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SALVE FLP SRL în 2025 a fost de 490.842 lei, în scădere cu 16% față de 2024.
În 2025, SALVE FLP SRL a înregistrat un profit net de 148.952 lei.
Activitatea principală a SALVE FLP SRL este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
SALVE FLP SRL are sediul social la adresa POPEȘTI Nr. 147, Sat Popești, Comuna Baciu, Jud. Cluj, 407058.
Da. SALVE FLP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SALVE FLP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].