Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 27 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SALVADOM SRL (CUI 15801503) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,04 mil. lei (+9% față de 2024) și un profit net de 280.062 lei, cu 6 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 836.742 lei |
| 2017 | 916.969 lei |
| 2018 | 1.093.680 lei |
| 2019 | 1.052.610 lei |
| 2020 | 1.066.428 lei |
| 2021 | 1.177.945 lei |
| 2022 | 882.375 lei |
| 2023 | 812.523 lei |
| 2024 | 953.101 lei |
| 2025 | 1.038.708 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.038.708 | 953.101 | 812.523 | 882.375 | 1.177.945 | 1.066.428 | 1.052.610 | 1.093.680 | 916.969 | 836.742 |
| Profit net | 280.062 | 303.800 | 268.034 | 195.528 | 255.606 | 238.817 | 324.829 | 178.963 | 250.132 | 256.121 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 6 | 6 | 6 | 11 | 13 | 14 | 15 | 14 | 13 |
| Active imobilizate | 8.223 | 10.570 | 14.430 | 15.887 | 24.712 | 38.933 | 77.428 | 110.686 | 142.124 | 29.466 |
| Active circulante | 346.993 | 318.399 | 350.088 | 324.281 | 439.655 | 553.513 | 630.976 | 860.411 | 644.295 | 427.742 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - |
| Creanțe | 310.861 | 258.137 | 301.572 | 294.029 | 394.561 | 477.060 | 563.845 | 792.433 | 606.419 | 383.106 |
| Datorii | 74.753 | 25.417 | 96.544 | 23.826 | 33.778 | 59.532 | 121.202 | 179.489 | 116.592 | 27.325 |
| Capitaluri proprii | 280.602 | 304.340 | 268.574 | 317.150 | 430.589 | 532.914 | 592.407 | 798.977 | 680.014 | 429.883 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 27 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,64 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SALVADOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SALVADOM SRL în 2025 a fost de 1.038.708 lei (1,04 mil. lei), în creștere cu 9% față de 2024.
În 2025, SALVADOM SRL a înregistrat un profit net de 280.062 lei.
Activitatea principală a SALVADOM SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
SALVADOM SRL are sediul social la adresa B-dul IULIU MANIU Nr. 7, corp cladire G, ( CAB. 31 ), București Sectorul 6, Jud. București, 70000.
Nu. SALVADOM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SALVADOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].