ActivăSRL

SALHA DSZ S.R.L.

Str. Gospodarilor Nr. 11A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400140

CAEN 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CUI
44821610
Reg. Com.
J12/4124/2021
Înființată
31 august 2021
Vechime
5 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
139 mii lei
Profit net 2025
-25 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.08.2021

Rezumat

Pe scurt

SALHA DSZ S.R.L. (CUI 44821610) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 139.431 lei (-22% față de 2024) și o pierdere netă de 25.119 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44821610
Nr. Reg. Com.
J12/4124/2021
EUID
ROONRC.J12/4124/2021
Cod CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Data înființării
31 august 2021
Vechime
5 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gospodarilor Nr. 11A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400140

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SZEK••• DE••• ZS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,8% față de 2024

139.431 RON

2024: 178.205 RON

050k100k150k200k20212022202320242025Anul 2021: 32.971 RONAnul 2022: 161.636 RONAnul 2023: 173.207 RONAnul 2024: 178.205 RONAnul 2025: 139.431 RON

Profit net 2025

-242,6% față de 2024

-25.119 RON

2024: 17.613 RON

-40k-20k020k40k20212022202320242025Anul 2021: 8.538 RONAnul 2022: 32.695 RONAnul 2023: 10.018 RONAnul 2024: 17.613 RONAnul 2025: -25.119 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    139 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    178 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    173 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-18%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 18 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,06Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,06 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
94%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

94% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4124/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SALHA DSZ S.R.L.

Este SALHA DSZ S.R.L. activă?

Da. SALHA DSZ S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SALHA DSZ S.R.L.?

Cifra de afaceri a SALHA DSZ S.R.L. în 2025 a fost de 139.431 lei, în scădere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut SALHA DSZ S.R.L. în 2025?

În 2025, SALHA DSZ S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 25.119 lei.

Ce activitate are SALHA DSZ S.R.L.?

Activitatea principală a SALHA DSZ S.R.L. este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Unde are sediul SALHA DSZ S.R.L.?

SALHA DSZ S.R.L. are sediul social la adresa Str. Gospodarilor Nr. 11A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400140.

SALHA DSZ S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SALHA DSZ S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SALHA DSZ S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SALHA DSZ S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SALHA DSZ S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].