Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 27,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SAL STILCONT SRL (CUI 32558758) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2013. Activitatea principală este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 76.300 lei (-1,3% față de 2024) și un profit net de 21.093 lei, cu 3 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 76.538 lei |
| 2017 | 75.217 lei |
| 2018 | 79.381 lei |
| 2019 | 78.161 lei |
| 2020 | 79.627 lei |
| 2021 | 82.532 lei |
| 2022 | 86.953 lei |
| 2023 | 81.070 lei |
| 2024 | 77.343 lei |
| 2025 | 76.300 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 76.300 | 77.343 | 81.070 | 86.953 | 82.532 | 79.627 | 78.161 | 79.381 | 75.217 | 76.538 |
| Profit net | 21.093 | 19.867 | 37.018 | 48.334 | 46.562 | 52.856 | 55.674 | 60.477 | 57.328 | 57.001 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 2.196 | 3.498 | 4.800 | 6.282 | 8.737 | 11.193 | 7.771 | 9.585 | 11.400 | 7.195 |
| Active circulante | 24.734 | 22.220 | 37.615 | 45.343 | 41.725 | 44.674 | 50.201 | 52.843 | 47.714 | 51.474 |
| Stocuri | 83 | 83 | 83 | 98 | 98 | 150 | 145 | 110 | 110 | 67 |
| Creanțe | 22.146 | 5.350 | 34.350 | 31.350 | 28.777 | 25.350 | 16.977 | 40.614 | 6.250 | 8.050 |
| Datorii | 5.597 | 5.611 | 4.157 | 3.051 | 3.660 | 2.771 | 2.058 | 1.711 | 1.546 | 1.428 |
| Capitaluri proprii | 21.333 | 20.107 | 37.258 | 48.574 | 46.802 | 53.096 | 55.914 | 60.717 | 57.568 | 57.241 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 27,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,42 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SAL STILCONT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SAL STILCONT SRL în 2025 a fost de 76.300 lei, în scădere cu 1,3% față de 2024.
În 2025, SAL STILCONT SRL a înregistrat un profit net de 21.093 lei.
Activitatea principală a SAL STILCONT SRL este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310).
SAL STILCONT SRL are sediul social la adresa PATRIOȚILOR Nr. 9, Bl. PM7, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, CAMERA NR.2, București Sectorul 3, Jud. București, 32283.
Nu. SAL STILCONT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SAL STILCONT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].