ActivăSRL

ŞAITIŞ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L.

Cal. Floreşti Nr. 81, Sc. I, Et. VI, Ap. 20, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4334: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CUI
48755004
Reg. Com.
J2023003800125
Înființată
8 septembrie 2023
Vechime
3 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
147 mii lei
Profit net 2025
19 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.09.2023

Rezumat

Pe scurt

ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 48755004) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 146.860 lei (+60% față de 2024) și un profit net de 19.174 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
48755004
Nr. Reg. Com.
J2023003800125
EUID
ROONRC.J2023003800125
Cod CAEN principal
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Data înființării
8 septembrie 2023
Vechime
3 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Floreşti Nr. 81, Sc. I, Et. VI, Ap. 20, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ȘAI••• EMIL••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+59,9% față de 2024

146.860 RON

2024: 91.855 RON

050k100k150k202320242025Anul 2023: 19.350 RONAnul 2024: 91.855 RONAnul 2025: 146.860 RON

Profit net 2025

+173,9% față de 2024

19.174 RON

2024: 7.001 RON

05k10k15k20k202320242025Anul 2023: 71 RONAnul 2024: 7.001 RONAnul 2025: 19.174 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    71 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,70Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,70 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
27%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2023

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3800/2023.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ŞAITIŞ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L.

Este ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 146.860 lei, în creștere cu 60% față de 2024.

Ce profit a avut ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 19.174 lei.

Ce activitate are ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).

Unde are sediul ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L.?

ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Cal. Florești Nr. 81, Sc. I, Et. VI, Ap. 20, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ȘAITIȘ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ŞAITIŞ EMILIAN CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].