SAIDE DESIGN SRL Funcțiune SRL

Înființată 18.02.2015
NICOLAE TABLE Nr. 4, Bl. C1, Et. 4, Ap. 9, Municipiul Timişoara, Jud. Timiş 7413, Activități de design de interior

Prezentare

Pe scurt

SAIDE DESIGN SRL (CUI 34119597) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de design de interior (CAEN 7413).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 341.254 lei și un profit net de 66.583 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
341,3 miilei
Profit net 2025
66,6 miilei
Angajați 2025
2
Marjă netă
19,5%
Capital social
200lei
Vechime
11ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016168.730 lei
2017169.241 lei
2018265.177 lei
2019292.608 lei
2020298.965 lei
2021296.892 lei
2022299.122 lei
2023279.633 lei
20240 lei
2025341.254 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri341.2540279.633299.122296.892298.965292.608265.177169.241168.730
Profit net66.583083.510101.54094.654115.80683.203167.74242.67467.310
Număr mediu de angajați2022001222
Active imobilizate33.389050.21377.63238.82954.14165.48367.41161.15771.853
Active circulante97.9490105.285239.674272.331263.218229.293144.61633.76952.695
Stocuri002.5601.8500001161167.805
Creanțe52.995039.86931.80465.28137.04021.97038.6983.252-
Datorii28.15304.61512.20447.09877.951171.17421.62832.27044.565
Capitaluri proprii108.8870150.883305.102264.062239.408123.602190.39962.65679.983
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
20% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,5 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
3,48 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,48 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
21% Față de anul anterior: în creștere

21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 18.02.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
34119597
Nr. Reg. Com.
J2015000378358
EUID
ROONRC.J2015000378358
Cod CAEN principal
7413, Activități de design de interior
Data înființării
18 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
NICOLAE TABLE Nr. 4, Bl. C1, Et. 4, Ap. 9, Municipiul Timişoara, Jud. Timiş
Domiciliu fiscal
Str. Nicolae Table Nr. 4, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0754••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • CARLA••• ANTO••• IO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2018
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2015
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/378/2015. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre SAIDE DESIGN SRL

Este SAIDE DESIGN SRL activă?

Da. SAIDE DESIGN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SAIDE DESIGN SRL?

Cifra de afaceri a SAIDE DESIGN SRL în 2025 a fost de 341.254 lei.

Ce profit a avut SAIDE DESIGN SRL în 2025?

În 2025, SAIDE DESIGN SRL a înregistrat un profit net de 66.583 lei.

Ce activitate are SAIDE DESIGN SRL?

Activitatea principală a SAIDE DESIGN SRL este Activități de design de interior (CAEN 7413).

Unde are sediul SAIDE DESIGN SRL?

SAIDE DESIGN SRL are sediul social la adresa NICOLAE TABLE Nr. 4, Bl. C1, Et. 4, Ap. 9, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș.

SAIDE DESIGN SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SAIDE DESIGN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SAIDE DESIGN SRL are datorii la ANAF?

Nu. SAIDE DESIGN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SAIDE DESIGN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].