ActivăSRL

SAFRANEK SRL

Nr. 1263, Sat Zetea Com. Zetea, Jud. Harghita, 537360

CAEN 5611: Restaurante

CUI
21395086
Reg. Com.
J2007000257197
Înființată
19 martie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
1,1 mil. lei
Profit net 2025
110 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.03.2007

Rezumat

Pe scurt

SAFRANEK SRL (CUI 21395086) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Zetea, județul Harghita, înființată în 2007. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,06 mil. lei (+30% față de 2024) și un profit net de 109.750 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21395086
Nr. Reg. Com.
J2007000257197
EUID
ROONRC.J2007000257197
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
19 martie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 1263, Sat Zetea Com. Zetea, Jud. Harghita, 537360

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SÁN••• MÁ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+29,8% față de 2024

1.063.738 RON

2024: 819.373 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 135.861 RONAnul 2017: 208.875 RONAnul 2018: 297.882 RONAnul 2019: 270.662 RONAnul 2020: 301.548 RONAnul 2021: 426.031 RONAnul 2022: 408.025 RONAnul 2023: 662.294 RONAnul 2024: 819.373 RONAnul 2025: 1.063.738 RON

Profit net 2025

+2076,3% față de 2024

109.750 RON

2024: 5.043 RON

-100k-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.708 RONAnul 2017: -27.410 RONAnul 2018: -18.689 RONAnul 2019: -75.106 RONAnul 2020: 2.415 RONAnul 2021: 2.156 RONAnul 2022: 1.051 RONAnul 2023: 103.467 RONAnul 2024: 5.043 RONAnul 2025: 109.750 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    110 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    819 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    662 mii lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    408 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    6
  • 2021

    Cifra de afaceri
    426 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    302 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    271 mii lei
    Profit net
    -75 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    209 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    136 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
10%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,92Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 92% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
64%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

64% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2023

    Stare încheiată la ONRC: Hotărâre judecătorească de atragere a răspunderii patrimoniale

  4. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2019

    Stare nouă la ONRC: Hotărâre judecătorească de atragere a răspunderii patrimoniale

  6. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Harghita cu nr. J19/257/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SAFRANEK SRL

Este SAFRANEK SRL activă?

Da. SAFRANEK SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SAFRANEK SRL?

Cifra de afaceri a SAFRANEK SRL în 2025 a fost de 1.063.738 lei (1,06 mil. lei), în creștere cu 30% față de 2024.

Ce profit a avut SAFRANEK SRL în 2025?

În 2025, SAFRANEK SRL a înregistrat un profit net de 109.750 lei.

Ce activitate are SAFRANEK SRL?

Activitatea principală a SAFRANEK SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul SAFRANEK SRL?

SAFRANEK SRL are sediul social la adresa Nr. 1263, Sat Zetea Com. Zetea, Jud. Harghita, 537360.

SAFRANEK SRL este plătitoare de TVA?

Da. SAFRANEK SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SAFRANEK SRL are datorii la ANAF?

Nu. SAFRANEK SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SAFRANEK SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].