ActivăSRL

SAFE TOUR SRL

Str. Mehedinţi Nr. 65-67, Sc. II, Et. P, Ap. 72, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400685

CAEN 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

CUI
23869720
Reg. Com.
J2008002158123
Înființată
14 mai 2008
Vechime
18 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
441 mii lei
Profit net 2025
80 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.05.2008

Rezumat

Pe scurt

SAFE TOUR SRL (CUI 23869720) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN 4939).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 440.661 lei (+21% față de 2024) și un profit net de 80.259 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23869720
Nr. Reg. Com.
J2008002158123
EUID
ROONRC.J12/2158/2008
Cod CAEN principal
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Data înființării
14 mai 2008
Vechime
18 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mehedinţi Nr. 65-67, Sc. II, Et. P, Ap. 72, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400685

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0742••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • F••• IO••• PE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+20,9% față de 2024

440.661 RON

2024: 364.517 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 246.129 RONAnul 2017: 334.388 RONAnul 2018: 445.360 RONAnul 2019: 378.447 RONAnul 2020: 270.593 RONAnul 2021: 303.430 RONAnul 2022: 363.318 RONAnul 2023: 242.169 RONAnul 2024: 364.517 RONAnul 2025: 440.661 RON

Profit net 2025

+837,4% față de 2024

80.259 RON

2024: -10.884 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.876 RONAnul 2017: 40.692 RONAnul 2018: 13.802 RONAnul 2019: -46.060 RONAnul 2020: -50.296 RONAnul 2021: -47.318 RONAnul 2022: -45.632 RONAnul 2023: -31.339 RONAnul 2024: -10.884 RONAnul 2025: 80.259 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    441 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    365 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    363 mii lei
    Profit net
    -46 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    303 mii lei
    Profit net
    -47 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    271 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    378 mii lei
    Profit net
    -46 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    445 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    334 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    246 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,52Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 52% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
140%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

140% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2158/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SAFE TOUR SRL

Este SAFE TOUR SRL activă?

Da. SAFE TOUR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SAFE TOUR SRL?

Cifra de afaceri a SAFE TOUR SRL în 2025 a fost de 440.661 lei, în creștere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut SAFE TOUR SRL în 2025?

În 2025, SAFE TOUR SRL a înregistrat un profit net de 80.259 lei.

Ce activitate are SAFE TOUR SRL?

Activitatea principală a SAFE TOUR SRL este Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN 4939).

Unde are sediul SAFE TOUR SRL?

SAFE TOUR SRL are sediul social la adresa Str. Mehedinți Nr. 65-67, Sc. II, Et. P, Ap. 72, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400685.

SAFE TOUR SRL este plătitoare de TVA?

Da. SAFE TOUR SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SAFE TOUR SRL are datorii la ANAF?

Nu. SAFE TOUR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SAFE TOUR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].