ActivăSRL

SAFE BOOKING S.R.L.

Str. George Călinescu Nr. 12, Bl. 7, Sc. B, Ap. 9, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
39470245
Reg. Com.
J08/1356/2018
Înființată
11 iunie 2018
Vechime
8 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
221 mii lei
Profit net 2025
94 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.06.2018

Rezumat

Pe scurt

SAFE BOOKING S.R.L. (CUI 39470245) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 221.465 lei (+12% față de 2024) și un profit net de 94.268 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39470245
Nr. Reg. Com.
J08/1356/2018
EUID
ROONRC.J8/1356/2018
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
11 iunie 2018
Vechime
8 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. George Călinescu Nr. 12, Bl. 7, Sc. B, Ap. 9, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PRED••• LUMIN••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+11,6% față de 2024

221.465 RON

2024: 198.388 RON

0100k200k300k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 16.131 RONAnul 2019: 52.401 RONAnul 2020: 63.734 RONAnul 2021: 45.347 RONAnul 2022: 34.370 RONAnul 2023: 130.490 RONAnul 2024: 198.388 RONAnul 2025: 221.465 RON

Profit net 2025

-25,6% față de 2024

94.268 RON

2024: 126.739 RON

050k100k150k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 2.887 RONAnul 2019: 22.460 RONAnul 2020: 36.324 RONAnul 2021: 23.508 RONAnul 2022: 23.547 RONAnul 2023: 93.677 RONAnul 2024: 126.739 RONAnul 2025: 94.268 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    198 mii lei
    Profit net
    127 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
43%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
20,57Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 20,57 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
4,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

4,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1356/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SAFE BOOKING S.R.L.

Este SAFE BOOKING S.R.L. activă?

Da. SAFE BOOKING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SAFE BOOKING S.R.L.?

Cifra de afaceri a SAFE BOOKING S.R.L. în 2025 a fost de 221.465 lei, în creștere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut SAFE BOOKING S.R.L. în 2025?

În 2025, SAFE BOOKING S.R.L. a înregistrat un profit net de 94.268 lei.

Ce activitate are SAFE BOOKING S.R.L.?

Activitatea principală a SAFE BOOKING S.R.L. este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul SAFE BOOKING S.R.L.?

SAFE BOOKING S.R.L. are sediul social la adresa Str. George Călinescu Nr. 12, Bl. 7, Sc. B, Ap. 9, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

SAFE BOOKING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SAFE BOOKING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SAFE BOOKING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SAFE BOOKING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SAFE BOOKING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].