ActivăSRL

SAFE ASSIST SRL

Str. Carpaţilor Nr. 59, Bl. D20, Sc. B, Et. 3, Ap. 11, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500269

CAEN 6622: Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

CUI
36823784
Reg. Com.
J08/2507/2016
Înființată
9 decembrie 2016
Vechime
9 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
169 mii lei
Profit net 2025
121 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.12.2016

Rezumat

Pe scurt

SAFE ASSIST SRL (CUI 36823784) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 168.528 lei (+9,6% față de 2024) și un profit net de 120.627 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36823784
Nr. Reg. Com.
J08/2507/2016
EUID
ROONRC.J8/2507/2016
Cod CAEN principal
6622 - Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Data înființării
9 decembrie 2016
Vechime
9 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Carpaţilor Nr. 59, Bl. D20, Sc. B, Et. 3, Ap. 11, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500269

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIRI••• AL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+9,6% față de 2024

168.528 RON

2024: 153.822 RON

050k100k150k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 47.540 RONAnul 2018: 57.938 RONAnul 2019: 72.934 RONAnul 2020: 87.012 RONAnul 2021: 102.736 RONAnul 2022: 124.017 RONAnul 2023: 144.210 RONAnul 2024: 153.822 RONAnul 2025: 168.528 RON

Profit net 2025

+14,4% față de 2024

120.627 RON

2024: 105.442 RON

050k100k150k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 44.480 RONAnul 2018: 42.011 RONAnul 2019: 34.939 RONAnul 2020: 53.638 RONAnul 2021: 64.193 RONAnul 2022: 97.000 RONAnul 2023: 104.985 RONAnul 2024: 105.442 RONAnul 2025: 120.627 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    121 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    154 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
72%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
13,57Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 13,57 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
7,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

7,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2507/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SAFE ASSIST SRL

Este SAFE ASSIST SRL activă?

Da. SAFE ASSIST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SAFE ASSIST SRL?

Cifra de afaceri a SAFE ASSIST SRL în 2025 a fost de 168.528 lei, în creștere cu 9,6% față de 2024.

Ce profit a avut SAFE ASSIST SRL în 2025?

În 2025, SAFE ASSIST SRL a înregistrat un profit net de 120.627 lei.

Ce activitate are SAFE ASSIST SRL?

Activitatea principală a SAFE ASSIST SRL este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

Unde are sediul SAFE ASSIST SRL?

SAFE ASSIST SRL are sediul social la adresa Str. Carpaților Nr. 59, Bl. D20, Sc. B, Et. 3, Ap. 11, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500269.

SAFE ASSIST SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SAFE ASSIST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SAFE ASSIST SRL are datorii la ANAF?

Nu. SAFE ASSIST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SAFE ASSIST SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].