ActivăSRL

SAD & RAD SRL

Cal. Burdujeni Nr. 1, Bl. 21, Sc. A, Et. 3, Ap. 12, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720158

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
28931475
Reg. Com.
J33/719/2011
Înființată
28 iulie 2011
Vechime
15 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2018
3 mii lei
Profit net 2018
-513 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.07.2011

Rezumat

Pe scurt

SAD & RAD SRL (CUI 28931475) este o societate cu răspundere limitată activă din Suceava, înființată în 2011. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 2.839 lei (-95% față de 2017) și o pierdere netă de 513 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28931475
Nr. Reg. Com.
J33/719/2011
EUID
ROONRC.J33/719/2011
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
28 iulie 2011
Vechime
15 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Burdujeni Nr. 1, Bl. 21, Sc. A, Et. 3, Ap. 12, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720158

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BLΕ•• CRIST••• BOG•••
  • ZORE••• R•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

-94,8% față de 2017

2.839 RON

2017: 54.929 RON

0100k200k300k20112012201320142015201620172018Anul 2011: 52.051 RONAnul 2012: 163.544 RONAnul 2013: 207.668 RONAnul 2014: 172.131 RONAnul 2015: 93.357 RONAnul 2016: 118.572 RONAnul 2017: 54.929 RONAnul 2018: 2.839 RON

Profit net 2018

-103,8% față de 2017

-513 RON

2017: 13.428 RON

-20k020k40k60k80k20112012201320142015201620172018Anul 2011: 6.826 RONAnul 2012: 56.121 RONAnul 2013: 67.732 RONAnul 2014: 61.180 RONAnul 2015: 2 RONAnul 2016: 39.083 RONAnul 2017: 13.428 RONAnul 2018: -513 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -513 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    2
  • 2013

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    3
  • 2012

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    4
  • 2011

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăSlab
-18%Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

Firma a pierdut 18,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,71Față de anul anterior: stabil
20142015201620172018

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,71 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
11%Față de anul anterior: stabil
20142015201620172018

11% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2019

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/719/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SAD & RAD SRL

Este SAD & RAD SRL activă?

Da. SAD & RAD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SAD & RAD SRL?

Cifra de afaceri a SAD & RAD SRL în 2018 a fost de 2.839 lei, în scădere cu 95% față de 2017.

Ce profit a avut SAD & RAD SRL în 2018?

În 2018, SAD & RAD SRL a înregistrat o pierdere netă de 513 lei.

Ce activitate are SAD & RAD SRL?

Activitatea principală a SAD & RAD SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul SAD & RAD SRL?

SAD & RAD SRL are sediul social la adresa Cal. Burdujeni Nr. 1, Bl. 21, Sc. A, Et. 3, Ap. 12, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720158.

SAD & RAD SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SAD & RAD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SAD & RAD SRL are datorii la ANAF?

Nu. SAD & RAD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SAD & RAD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].