ActivăSRL

SABERA ENTERPRISES S.R.L.

Aleea Gârbău Nr. 3, Ap. 41, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400534

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
45554707
Reg. Com.
J12/475/2022
Înființată
31 ianuarie 2022
Vechime
4 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
270 mii lei
Profit net 2025
133 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.01.2022

Rezumat

Pe scurt

SABERA ENTERPRISES S.R.L. (CUI 45554707) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 270.308 lei (+3,9% față de 2024) și un profit net de 133.376 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45554707
Nr. Reg. Com.
J12/475/2022
EUID
ROONRC.J12/475/2022
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
31 ianuarie 2022
Vechime
4 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Gârbău Nr. 3, Ap. 41, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400534

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SZ••• LOR••• IA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+3,9% față de 2024

270.308 RON

2024: 260.118 RON

0100k200k300k2022202320242025Anul 2022: 103.917 RONAnul 2023: 194.142 RONAnul 2024: 260.118 RONAnul 2025: 270.308 RON

Profit net 2025

+2,3% față de 2024

133.376 RON

2024: 130.334 RON

050k100k150k2022202320242025Anul 2022: 59.404 RONAnul 2023: 105.464 RONAnul 2024: 130.334 RONAnul 2025: 133.376 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    270 mii lei
    Profit net
    133 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    260 mii lei
    Profit net
    130 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    194 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
49%Față de anul anterior: stabil
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 49,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
9,24Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
11%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

11% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/475/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SABERA ENTERPRISES S.R.L.

Este SABERA ENTERPRISES S.R.L. activă?

Da. SABERA ENTERPRISES S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SABERA ENTERPRISES S.R.L.?

Cifra de afaceri a SABERA ENTERPRISES S.R.L. în 2025 a fost de 270.308 lei, în creștere cu 3,9% față de 2024.

Ce profit a avut SABERA ENTERPRISES S.R.L. în 2025?

În 2025, SABERA ENTERPRISES S.R.L. a înregistrat un profit net de 133.376 lei.

Ce activitate are SABERA ENTERPRISES S.R.L.?

Activitatea principală a SABERA ENTERPRISES S.R.L. este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde are sediul SABERA ENTERPRISES S.R.L.?

SABERA ENTERPRISES S.R.L. are sediul social la adresa Aleea Gârbău Nr. 3, Ap. 41, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400534.

SABERA ENTERPRISES S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SABERA ENTERPRISES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SABERA ENTERPRISES S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SABERA ENTERPRISES S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SABERA ENTERPRISES S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].