S & S PROJECT SRL Funcțiune Plătitor TVA e-Factura SRL

Înființată 23.03.2011
Str. RENAŞTERII Nr. 10, Ap. 2, Municipiul Timişoara, Jud. Timiş, 300310 7022, Activități de consultanță pentru afaceri și management

Prezentare

Pe scurt

S & S PROJECT SRL (CUI 28230085) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11.806 lei (+3,4% față de 2024) și un profit net de 8.512 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
11,8 miilei
+3,4%, față de 2024
Profit net 2025
8.512lei
+6,4%, față de 2024
Angajați 2025
-
Marjă netă
72,1%
Capital social
200lei
Vechime
15ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016-
2017-
2018-
20192.634 lei
20201.800 lei
202110.557 lei
20226.116 lei
20231.100 lei
202411.421 lei
202511.806 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri11.80611.4211.1006.11610.5571.8002.634---
Profit net8.5128.001-2563.7458.8977961.599-1.687-1.718-53.393
Număr mediu de angajați----------
Active imobilizate----------
Active circulante13.32914.1555.22318.05213.8355.4224.8083.0104.1675.961
Stocuri----------
Creanțe-480115310-1.5301.8082.1032.0882.798
Datorii4.8469.8239.00921.75720.80021.22421.40621.27720.67720.797
Capitaluri proprii8.7524.585-3.416-3.160-6.905-15.802-16.598-18.197-16.510-14.792
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
72% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 72,1 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,75 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,75 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
36% Față de anul anterior: în scădere

36% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 23.03.2011

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
28230085
Nr. Reg. Com.
J35/644/2011
EUID
ROONRC.J35/644/2011
Cod CAEN principal
7022, Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
23 martie 2011
Vechime
15 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. RENAŞTERII Nr. 10, Ap. 2, Municipiul Timişoara, Jud. Timiş, 300310
Domiciliu fiscal
Str. Renaşterii Nr. 10, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300310

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0722••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • STΕ•• SO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
2014
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2011
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/644/2011. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre S & S PROJECT SRL

Este S & S PROJECT SRL activă?

Da. S & S PROJECT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a S & S PROJECT SRL?

Cifra de afaceri a S & S PROJECT SRL în 2025 a fost de 11.806 lei, în creștere cu 3,4% față de 2024.

Ce profit a avut S & S PROJECT SRL în 2025?

În 2025, S & S PROJECT SRL a înregistrat un profit net de 8.512 lei.

Ce activitate are S & S PROJECT SRL?

Activitatea principală a S & S PROJECT SRL este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde are sediul S & S PROJECT SRL?

S & S PROJECT SRL are sediul social la adresa Str. RENAȘTERII Nr. 10, Ap. 2, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș, 300310.

S & S PROJECT SRL este plătitoare de TVA?

Da. S & S PROJECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

S & S PROJECT SRL are datorii la ANAF?

Nu. S & S PROJECT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre S & S PROJECT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].