Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
S & R SEBCARS SRL (CUI 24035545) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2008. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,64 mil. lei (+15% față de 2024) și un profit net de 67.185 lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.818.936 lei |
| 2017 | 1.840.998 lei |
| 2018 | 1.968.762 lei |
| 2019 | 2.195.300 lei |
| 2020 | 2.154.119 lei |
| 2021 | 2.410.910 lei |
| 2022 | 3.313.803 lei |
| 2023 | 2.638.194 lei |
| 2024 | 2.286.539 lei |
| 2025 | 2.637.114 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.637.114 | 2.286.539 | 2.638.194 | 3.313.803 | 2.410.910 | 2.154.119 | 2.195.300 | 1.968.762 | 1.840.998 | 1.818.936 |
| Profit net | 67.185 | 52.199 | -92.902 | 32.172 | -19.491 | 100.457 | 65.806 | 102.201 | 124.698 | 107.821 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 5 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 |
| Active imobilizate | 1.475.560 | 1.611.039 | 1.651.421 | 1.462.101 | 1.280.764 | 1.146.139 | 768.572 | 515.021 | 511.307 | 416.479 |
| Active circulante | 183.229 | 90.845 | 36.254 | 47.097 | 53.348 | 92.026 | 33.586 | 38.141 | 43.312 | 41.923 |
| Stocuri | 12.879 | 16.402 | 8.658 | 24.068 | 25.881 | 19.739 | 16.868 | 17.745 | 20.144 | 25.291 |
| Creanțe | 4.781 | 7.988 | 14.274 | 5.452 | 4.764 | 11.134 | 1.620 | 1.441 | 3.088 | 2.022 |
| Datorii | 1.094.734 | 1.205.014 | 1.243.004 | 971.625 | 828.711 | 713.273 | 377.723 | 194.533 | 298.191 | 326.672 |
| Capitaluri proprii | 564.055 | 496.870 | 444.671 | 537.573 | 505.401 | 524.892 | 424.435 | 358.629 | 256.428 | 131.730 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 17% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
66% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. S & R SEBCARS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a S & R SEBCARS SRL în 2025 a fost de 2.637.114 lei (2,64 mil. lei), în creștere cu 15% față de 2024.
În 2025, S & R SEBCARS SRL a înregistrat un profit net de 67.185 lei.
Activitatea principală a S & R SEBCARS SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
S & R SEBCARS SRL are sediul social la adresa PĂDURII Nr. 49, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj.
Da. S & R SEBCARS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. S & R SEBCARS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].