Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 61,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
S & G NET SERV SRL (CUI 9459229) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1997 și radiată în 2025. Activitatea principală era închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 71.626 lei (+0,5% față de 2023) și un profit net de 43.889 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 81.554 lei |
| 2016 | 83.955 lei |
| 2017 | 93.641 lei |
| 2018 | 328.414 lei |
| 2019 | 74.304 lei |
| 2020 | 67.716 lei |
| 2021 | 70.872 lei |
| 2022 | 71.016 lei |
| 2023 | 71.304 lei |
| 2024 | 71.626 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 71.626 | 71.304 | 71.016 | 70.872 | 67.716 | 74.304 | 328.414 | 93.641 | 83.955 | 81.554 |
| Profit net | 43.889 | 38.966 | 29.297 | 40.686 | 52.570 | 450.425 | 278.519 | 49.261 | 32.057 | 1 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | - | - | 1 | 1 | - | - | - |
| Active imobilizate | 272.859 | 280.603 | 288.441 | 297.305 | 306.169 | 311.582 | 519.634 | 537.530 | 555.553 | 574.244 |
| Active circulante | 12.449 | 9.120 | 171.822 | 179.958 | 176.979 | 163.541 | 147.283 | 117.472 | 57.713 | 38.697 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 843 | -627 | -1.243 | 4.125 | 1.585 | -322 | 251 | -372 | -2.642 | -5.357 |
| Datorii | 75.100 | 110.697 | 320.202 | 342.604 | 343.360 | 379.799 | 1.022.018 | 1.288.622 | 1.296.146 | 1.327.879 |
| Capitaluri proprii | 210.208 | 179.026 | 140.061 | 134.659 | 139.788 | 95.324 | -355.101 | -633.620 | -682.880 | -714.938 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 61,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 17% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. S & G NET SERV SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.
Cifra de afaceri a S & G NET SERV SRL în 2024 a fost de 71.626 lei, în creștere cu 0,5% față de 2023.
În 2024, S & G NET SERV SRL a înregistrat un profit net de 43.889 lei.
Activitatea principală a S & G NET SERV SRL era închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
S & G NET SERV SRL avea sediul social la adresa P-ta CIPARIU Nr. 9, Ap. 15, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400.
Nu. S & G NET SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].