S.C.BOBBIO-COM S.R.L. BELIU
Beliu Nr. 189, Sat Beliu Com. Beliu, Jud. Arad
- CUI
- 3026730
- Reg. Com.
- J02/2641/1992
- Înființată
- 15 iulie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 3 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 02.02.2002
Rezumat
Pe scurt
S.C.BOBBIO-COM S.R.L. BELIU (CUI 3026730) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Beliu, județul Arad, înființată în 1992 și radiată în 2002.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 3026730
- Nr. Reg. Com.
- J02/2641/1992
- EUID
- ROONRC.J02/1641/1992
- Data înființării
- 15 iulie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 3 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Beliu Nr. 189, Sat Beliu Com. Beliu, Jud. Arad
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- CHIAPPAR••• SER•••
- SIMT••• G•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2002
Radierea din Registrul Comerțului
- 1992
Înființarea firmei
Înmatriculată cu nr. J2/2641/1992.
Nouă înmatriculare la Registrul Comerțului
Nr. Reg. Com. J2/1641/1992 (județul Arad), denumirea BOBBIO-COM SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre S.C.BOBBIO-COM S.R.L. BELIU
Este S.C.BOBBIO-COM S.R.L. BELIU activă?
Nu. S.C.BOBBIO-COM S.R.L. BELIU a fost radiată din Registrul Comerțului în 2002.
Unde avea sediul S.C.BOBBIO-COM S.R.L. BELIU?
S.C.BOBBIO-COM S.R.L. BELIU avea sediul social la adresa Beliu Nr. 189, Sat Beliu Com. Beliu, Jud. Arad.
S.C.BOBBIO-COM S.R.L. BELIU are datorii la ANAF?
Nu. S.C.BOBBIO-COM S.R.L. BELIU nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre S.C.BOBBIO-COM S.R.L. BELIU
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].