Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RYZU SER SRL (CUI 36199886) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Crețești, Comuna Vidra, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN 4776).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,78 mil. lei (+27% față de 2024) și un profit net de 362.397 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 59.178 lei |
| 2017 | 280.051 lei |
| 2018 | 506.382 lei |
| 2019 | 674.439 lei |
| 2020 | 1.239.836 lei |
| 2021 | 1.346.421 lei |
| 2022 | 2.177.952 lei |
| 2023 | 2.127.332 lei |
| 2024 | 2.186.670 lei |
| 2025 | 2.783.477 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.783.477 | 2.186.670 | 2.127.332 | 2.177.952 | 1.346.421 | 1.239.836 | 674.439 | 506.382 | 280.051 | 59.178 |
| Profit net | 362.397 | 322.815 | 231.030 | 307.349 | 327.440 | 253.992 | 119.551 | 42.818 | 18.477 | -9.063 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 86.298 | 45.379 | 53.087 | 70.304 | - | 208 | 1.458 | 2.810 | 277 | 452 |
| Active circulante | 2.128.842 | 1.878.747 | 1.502.985 | 1.751.531 | 1.070.672 | 725.891 | 444.407 | 254.160 | 137.502 | 47.052 |
| Stocuri | 2.044.658 | 1.857.463 | 1.482.608 | 1.672.426 | 1.005.886 | 691.500 | 377.911 | 228.135 | 105.823 | 40.708 |
| Creanțe | 80.808 | 17.926 | 18.390 | 78.708 | 44.628 | 30.107 | 40.559 | 22.755 | 30.669 | 23 |
| Datorii | 289.621 | 362.062 | 294.278 | 791.360 | 317.422 | 300.124 | 273.957 | 204.613 | 128.165 | 56.603 |
| Capitaluri proprii | 1.926.354 | 1.563.956 | 1.261.794 | 1.030.764 | 753.415 | 425.975 | 171.983 | 52.432 | 9.614 | -8.863 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,35 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. RYZU SER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a RYZU SER SRL în 2025 a fost de 2.783.477 lei (2,78 mil. lei), în creștere cu 27% față de 2024.
În 2025, RYZU SER SRL a înregistrat un profit net de 362.397 lei.
Activitatea principală a RYZU SER SRL este Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN 4776).
RYZU SER SRL are sediul social la adresa PRINCIPALĂ Nr. 158, Construcția C4, Sat Crețești, Comuna Vidra, Jud. Ilfov, 77186.
Da. RYZU SER SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. RYZU SER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].