ActivăSRL

RWS COSTRUZIONI S.R.L.

Str. Movilei Nr. 34, Sat Şcheia Com. Şcheia, Jud. Suceava, 727525

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
35231164
Reg. Com.
J33/1031/2015
Înființată
13 noiembrie 2015
Vechime
10 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
0 lei
Profit net 2025
2 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.11.2015

Rezumat

Pe scurt

RWS COSTRUZIONI S.R.L. (CUI 35231164) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Șcheia, județul Suceava, înființată în 2015. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat un profit net de 2.080 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35231164
Nr. Reg. Com.
J33/1031/2015
EUID
ROONRC.J33/1031/2015
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
13 noiembrie 2015
Vechime
10 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Movilei Nr. 34, Sat Şcheia Com. Şcheia, Jud. Suceava, 727525

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BOSCA••• DOMEN•••
  • •• V••• LU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

0 RON

2024: 0 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 98.519 RONAnul 2017: 67.748 RONAnul 2018: 80.964 RONAnul 2019: 88.521 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 108.772 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+163,6% față de 2024

2.080 RON

2024: -3.268 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.576 RONAnul 2017: -10.660 RONAnul 2018: 53.320 RONAnul 2019: 67.970 RONAnul 2020: -8.242 RONAnul 2021: 136.533 RONAnul 2022: -5.833 RONAnul 2023: -3.467 RONAnul 2024: -3.268 RONAnul 2025: 2.080 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    137 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,67Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,67 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
27%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1031/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RWS COSTRUZIONI S.R.L.

Este RWS COSTRUZIONI S.R.L. activă?

Da. RWS COSTRUZIONI S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut RWS COSTRUZIONI S.R.L. în 2025?

În 2025, RWS COSTRUZIONI S.R.L. a înregistrat un profit net de 2.080 lei.

Ce activitate are RWS COSTRUZIONI S.R.L.?

Activitatea principală a RWS COSTRUZIONI S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul RWS COSTRUZIONI S.R.L.?

RWS COSTRUZIONI S.R.L. are sediul social la adresa Str. Movilei Nr. 34, Sat Șcheia Com. Șcheia, Jud. Suceava, 727525.

RWS COSTRUZIONI S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RWS COSTRUZIONI S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

RWS COSTRUZIONI S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RWS COSTRUZIONI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RWS COSTRUZIONI S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].