RUS CONSTRUCTII SRL
Com. PRUNISOR Nr. 126, Sat Prunişor, Oraş Sebiş, Jud. Arad, 2831
CAEN 4511: Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
- CUI
- 9776111
- Reg. Com.
- J02/424/1997
- Înființată
- 11 septembrie 1997
- Vechime
- 29 de ani, 1 lună
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 22.05.2006
Rezumat
Pe scurt
RUS CONSTRUCTII SRL (CUI 9776111) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Prunișor, Oraș Sebiș, județul Arad, înființată în 1997 și radiată în 2006. Activitatea principală era Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN 4511).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 9776111
- Nr. Reg. Com.
- J02/424/1997
- EUID
- ROONRC.J02/424/1997
- Cod CAEN principal
- 4511 - Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
- Data înființării
- 11 septembrie 1997
- Vechime
- 29 de ani, 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Com. PRUNISOR Nr. 126, Sat Prunişor, Oraş Sebiş, Jud. Arad, 2831
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- ••• VAS•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2006
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1997
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/424/1997.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre RUS CONSTRUCTII SRL
Este RUS CONSTRUCTII SRL activă?
Nu. RUS CONSTRUCTII SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.
Ce activitate avea RUS CONSTRUCTII SRL?
Activitatea principală a RUS CONSTRUCTII SRL era Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN 4511).
Unde avea sediul RUS CONSTRUCTII SRL?
RUS CONSTRUCTII SRL avea sediul social la adresa Com. PRUNISOR Nr. 126, Sat Prunișor, Oraș Sebiș, Jud. Arad, 2831.
RUS CONSTRUCTII SRL are datorii la ANAF?
Nu. RUS CONSTRUCTII SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre RUS CONSTRUCTII SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].