ActivăSRL

RULMENTUL BRASOV S.R.L.

Str. Războieni Nr. 1, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500182

CAEN 4669: Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CUI
41904044
Reg. Com.
J08/3412/2019
Înființată
14 noiembrie 2019
Vechime
6 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
46 mii lei
Profit net 2025
1 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.11.2019

Rezumat

Pe scurt

RULMENTUL BRASOV S.R.L. (CUI 41904044) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN 4669).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 46.469 lei (+159% față de 2024) și un profit net de 1.022 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41904044
Nr. Reg. Com.
J08/3412/2019
EUID
ROONRC.J8/3412/2019
Cod CAEN principal
4669 - Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Data înființării
14 noiembrie 2019
Vechime
6 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Războieni Nr. 1, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500182

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BANIAS••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+159,4% față de 2024

46.469 RON

2024: 17.912 RON

020k40k60k2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 1.395 RONAnul 2022: 2.254 RONAnul 2023: 24.648 RONAnul 2024: 17.912 RONAnul 2025: 46.469 RON

Profit net 2025

+107,8% față de 2024

1.022 RON

2024: -13.101 RON

-200k-150k-100k-50k050k2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: -66.284 RONAnul 2022: -159.518 RONAnul 2023: -9.490 RONAnul 2024: -13.101 RONAnul 2025: 1.022 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -160 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -66 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,16Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
149%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

149% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2022

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/3412/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RULMENTUL BRASOV S.R.L.

Este RULMENTUL BRASOV S.R.L. activă?

Da. RULMENTUL BRASOV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RULMENTUL BRASOV S.R.L.?

Cifra de afaceri a RULMENTUL BRASOV S.R.L. în 2025 a fost de 46.469 lei, în creștere cu 159% față de 2024.

Ce profit a avut RULMENTUL BRASOV S.R.L. în 2025?

În 2025, RULMENTUL BRASOV S.R.L. a înregistrat un profit net de 1.022 lei.

Ce activitate are RULMENTUL BRASOV S.R.L.?

Activitatea principală a RULMENTUL BRASOV S.R.L. este Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN 4669).

Unde are sediul RULMENTUL BRASOV S.R.L.?

RULMENTUL BRASOV S.R.L. are sediul social la adresa Str. Războieni Nr. 1, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500182.

RULMENTUL BRASOV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RULMENTUL BRASOV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

RULMENTUL BRASOV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RULMENTUL BRASOV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RULMENTUL BRASOV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].