ActivăSRL

RUBIN FARM S.R.L.

Str. Vasile Goldiş Nr. 12, Bl. 6BCD, Ap. 14, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510007

CAEN 4776: Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CUI
29423181
Reg. Com.
J01/846/2011
Înființată
7 decembrie 2011
Vechime
14 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
2,0 mil. lei
Profit net 2025
40 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.12.2011

Rezumat

Pe scurt

RUBIN FARM S.R.L. (CUI 29423181) este o societate cu răspundere limitată activă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 2011. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN 4776).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,03 mil. lei (+24% față de 2024) și un profit net de 39.835 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29423181
Nr. Reg. Com.
J01/846/2011
EUID
ROONRC.J01/846/2011
Cod CAEN principal
4776 - Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
Data înființării
7 decembrie 2011
Vechime
14 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vasile Goldiş Nr. 12, Bl. 6BCD, Ap. 14, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510007

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • STA••• RU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+23,6% față de 2024

2.026.085 RON

2024: 1.639.329 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.130.293 RONAnul 2017: 1.126.831 RONAnul 2018: 1.224.291 RONAnul 2019: 1.241.118 RONAnul 2020: 1.744.586 RONAnul 2021: 1.507.468 RONAnul 2022: 1.359.469 RONAnul 2023: 1.146.500 RONAnul 2024: 1.639.329 RONAnul 2025: 2.026.085 RON

Profit net 2025

+459,8% față de 2024

39.835 RON

2024: -11.071 RON

-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 184.836 RONAnul 2017: 125.079 RONAnul 2018: 15.536 RONAnul 2019: -37.293 RONAnul 2020: 79.262 RONAnul 2021: -19.777 RONAnul 2022: -43.783 RONAnul 2023: -31.345 RONAnul 2024: -11.071 RONAnul 2025: 39.835 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    79 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    8
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    125 mii lei
    Angajați
    7
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    185 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,74Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,74 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
54%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/846/2011, sub denumirea RUBIN FARM SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RUBIN FARM S.R.L.

Este RUBIN FARM S.R.L. activă?

Da. RUBIN FARM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RUBIN FARM S.R.L.?

Cifra de afaceri a RUBIN FARM S.R.L. în 2025 a fost de 2.026.085 lei (2,03 mil. lei), în creștere cu 24% față de 2024.

Ce profit a avut RUBIN FARM S.R.L. în 2025?

În 2025, RUBIN FARM S.R.L. a înregistrat un profit net de 39.835 lei.

Ce activitate are RUBIN FARM S.R.L.?

Activitatea principală a RUBIN FARM S.R.L. este Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN 4776).

Unde are sediul RUBIN FARM S.R.L.?

RUBIN FARM S.R.L. are sediul social la adresa Str. Vasile Goldiș Nr. 12, Bl. 6BCD, Ap. 14, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510007.

RUBIN FARM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RUBIN FARM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

RUBIN FARM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RUBIN FARM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RUBIN FARM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].