RUBIN COMIMPEX SRL
Nr. 288, Sat Corbşori Com. Corbi, Jud. Argeş
CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- CUI
- 7190158
- Reg. Com.
- J03/231/1995
- Înființată
- 20 martie 1995
- Vechime
- 31 de ani, 7 luni
- Cifra de afaceri 2010
- 25 mii lei
- Profit net 2010
- -3 mii lei
- Angajați 2010
- 1
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 21.05.2014
Rezumat
Pe scurt
RUBIN COMIMPEX SRL (CUI 7190158) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Corbșori, comuna Corbi, județul Argeș, înființată în 1995 și radiată în 2014. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
Ultimul bilanț, din 2010, arată o cifră de afaceri de 24.515 lei (-57% față de 2009) și o pierdere netă de 3.318 lei, cu 1 angajat.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 7190158
- Nr. Reg. Com.
- J03/231/1995
- EUID
- ROONRC.J03/231/1995
- Cod CAEN principal
- 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Data înființării
- 20 martie 1995
- Vechime
- 31 de ani, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Nr. 288, Sat Corbşori Com. Corbi, Jud. Argeş
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MARGA••• ADR•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2010, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2010
-56,6% față de 200924.515 RON
2009: 56.533 RON
Profit net 2010
+11,0% față de 2009-3.318 RON
2009: -3.727 RON
Evoluție pe ani
2010
- Cifra de afaceri
- 25 mii lei
- Profit net
- -3 mii lei
- Angajați
- 1
2009
- Cifra de afaceri
- 57 mii lei
- Profit net
- -4 mii lei
- Angajați
- 1
2008
- Cifra de afaceri
- 67 mii lei
- Profit net
- 409 lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2010
Firma a pierdut 13,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 26% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
295% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2019
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2006
- 2014
Radierea din Registrul Comerțului
Stare nouă la ONRC: Lichidare
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 2002
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 1995 - 2001)Restrânge cronologia
- 2001
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1995
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/231/1995.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre RUBIN COMIMPEX SRL
Este RUBIN COMIMPEX SRL activă?
Nu. RUBIN COMIMPEX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.
Care este cifra de afaceri a RUBIN COMIMPEX SRL?
Cifra de afaceri a RUBIN COMIMPEX SRL în 2010 a fost de 24.515 lei, în scădere cu 57% față de 2009.
Ce profit a avut RUBIN COMIMPEX SRL în 2010?
În 2010, RUBIN COMIMPEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.318 lei.
Câți angajați avea RUBIN COMIMPEX SRL?
Conform bilanțului pe 2010, RUBIN COMIMPEX SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2009).
Ce activitate avea RUBIN COMIMPEX SRL?
Activitatea principală a RUBIN COMIMPEX SRL era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
Unde avea sediul RUBIN COMIMPEX SRL?
RUBIN COMIMPEX SRL avea sediul social la adresa Nr. 288, Sat Corbșori Com. Corbi, Jud. Argeș.
RUBIN COMIMPEX SRL are datorii la ANAF?
Nu. RUBIN COMIMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre RUBIN COMIMPEX SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].