ActivăSRL

RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L.

Bld. 21 Decembrie 1989 Nr. 75, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400124

CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CUI
43252982
Reg. Com.
J2020003519129
Înființată
28 octombrie 2020
Vechime
5 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
297 mii lei
Profit net 2025
133 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.10.2020

Rezumat

Pe scurt

RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. (CUI 43252982) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2020. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 296.871 lei (+21% față de 2024) și un profit net de 133.375 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43252982
Nr. Reg. Com.
J2020003519129
EUID
ROONRC.J2020003519129
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înființării
28 octombrie 2020
Vechime
5 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. 21 Decembrie 1989 Nr. 75, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400124

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VA••• RE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+21,3% față de 2024

296.871 RON

2024: 244.689 RON

0100k200k300k202020212022202320242025Anul 2020: 2.450 RONAnul 2021: 15.490 RONAnul 2022: 119.200 RONAnul 2023: 62.850 RONAnul 2024: 244.689 RONAnul 2025: 296.871 RON

Profit net 2025

+2221,1% față de 2024

133.375 RON

2024: -6.288 RON

-50k050k100k150k202020212022202320242025Anul 2020: 1.583 RONAnul 2021: 12.670 RONAnul 2022: 68.509 RONAnul 2023: 20.025 RONAnul 2024: -6.288 RONAnul 2025: 133.375 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    133 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    245 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
45%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 44,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,63Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,63 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
22%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

22% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3519/2020.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L.

Este RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. activă?

Da. RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L.?

Cifra de afaceri a RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. în 2025 a fost de 296.871 lei, în creștere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. în 2025?

În 2025, RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. a înregistrat un profit net de 133.375 lei.

Ce activitate are RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L.?

Activitatea principală a RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

Unde are sediul RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L.?

RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. are sediul social la adresa Bld. 21 Decembrie 1989 Nr. 75, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400124.

RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RUBEN EMANUEL INSTAL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].