ActivăSRL

RRA CITY CARS S.R.L.

Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 124, Bl. E, Sc. 6, Et. 3, Ap. 57, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400326

CAEN 4632: Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște

CUI
44785690
Reg. Com.
J12/4020/2021
Înființată
24 august 2021
Vechime
5 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2023
781 mii lei
Profit net 2023
369 mii lei
Angajați 2023
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.08.2021

Rezumat

Pe scurt

RRA CITY CARS S.R.L. (CUI 44785690) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN 4632).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 781.471 lei (+958% față de 2022) și un profit net de 369.000 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44785690
Nr. Reg. Com.
J12/4020/2021
EUID
ROONRC.J12/4020/2021
Cod CAEN principal
4632 - Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
Data înființării
24 august 2021
Vechime
5 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 124, Bl. E, Sc. 6, Et. 3, Ap. 57, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400326

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MURE••• ORTEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

+958,4% față de 2022

781.471 RON

2022: 73.837 RON

0200k400k600k800k202120222023Anul 2021: 23.832 RONAnul 2022: 73.837 RONAnul 2023: 781.471 RON

Profit net 2023

+2237,1% față de 2022

369.000 RON

2022: 15.789 RON

0100k200k300k400k202120222023Anul 2021: 8.842 RONAnul 2022: 15.789 RONAnul 2023: 369.000 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    781 mii lei
    Profit net
    369 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
47%Față de anul anterior: în creștere
202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
14,27Față de anul anterior: în creștere
202120222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14,27 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
7%Față de anul anterior: în scădere
202120222023

7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2025

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2021 - 2021)
  1. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4020/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RRA CITY CARS S.R.L.

Este RRA CITY CARS S.R.L. activă?

Da. RRA CITY CARS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RRA CITY CARS S.R.L.?

Cifra de afaceri a RRA CITY CARS S.R.L. în 2023 a fost de 781.471 lei, în creștere cu 958% față de 2022.

Ce profit a avut RRA CITY CARS S.R.L. în 2023?

În 2023, RRA CITY CARS S.R.L. a înregistrat un profit net de 369.000 lei.

Ce activitate are RRA CITY CARS S.R.L.?

Activitatea principală a RRA CITY CARS S.R.L. este Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN 4632).

Unde are sediul RRA CITY CARS S.R.L.?

RRA CITY CARS S.R.L. are sediul social la adresa Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 124, Bl. E, Sc. 6, Et. 3, Ap. 57, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400326.

RRA CITY CARS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. RRA CITY CARS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RRA CITY CARS S.R.L. are datorii la ANAF?

Da. RRA CITY CARS S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RRA CITY CARS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].