ActivăSRL

RR MANAGEMENT S.R.L.

Str. Timiş Nr. 16-18, Bl. 32, Et. P, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300650

CAEN 5610: Restaurante

CUI
27639643
Reg. Com.
J35/1709/2010
Înființată
28 octombrie 2010
Vechime
15 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
240 mii lei
Profit net 2025
-103 lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.10.2010

Rezumat

Pe scurt

RR MANAGEMENT S.R.L. (CUI 27639643) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2010. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 239.903 lei (+33.220% față de 2024) și o pierdere netă de 103 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27639643
Nr. Reg. Com.
J35/1709/2010
EUID
ROONRC.J35/1709/2010
Cod CAEN principal
5610 - Restaurante
Data înființării
28 octombrie 2010
Vechime
15 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Timiş Nr. 16-18, Bl. 32, Et. P, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300650

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CRIS••• SIM••• MARI•••
  • MAR••• CĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+33219,9% față de 2024

239.903 RON

2024: 720 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 6.891 RONAnul 2020: 5.042 RONAnul 2021: 140.357 RONAnul 2022: 205.606 RONAnul 2023: 160.805 RONAnul 2024: 720 RONAnul 2025: 239.903 RON

Profit net 2025

+100,0% față de 2024

-103 RON

2024: -267.578 RON

-300k-200k-100k0100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -2.069 RONAnul 2017: -363 RONAnul 2018: -84 RONAnul 2019: 1.523 RONAnul 2020: -21.423 RONAnul 2021: -21.810 RONAnul 2022: 60.729 RONAnul 2023: 2.207 RONAnul 2024: -267.578 RONAnul 2025: -103 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    -103 lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    720 lei
    Profit net
    -268 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -84 lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -363 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-0%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 0 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,02Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 1,8% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
261%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

261% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1709/2010, sub denumirea RR MANAGEMENT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RR MANAGEMENT S.R.L.

Este RR MANAGEMENT S.R.L. activă?

Da. RR MANAGEMENT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RR MANAGEMENT S.R.L.?

Cifra de afaceri a RR MANAGEMENT S.R.L. în 2025 a fost de 239.903 lei, în creștere cu 33.220% față de 2024.

Ce profit a avut RR MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

În 2025, RR MANAGEMENT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 103 lei.

Ce activitate are RR MANAGEMENT S.R.L.?

Activitatea principală a RR MANAGEMENT S.R.L. este Restaurante (CAEN 5610).

Unde are sediul RR MANAGEMENT S.R.L.?

RR MANAGEMENT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Timiș Nr. 16-18, Bl. 32, Et. P, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300650.

RR MANAGEMENT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RR MANAGEMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

RR MANAGEMENT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RR MANAGEMENT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RR MANAGEMENT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].