ActivăSRL

ROZDEA SRL

Nr. 81, Sat Miceştii de Câmpie Com. Miceştii de Câmpie, Jud. Bistriţa-Năsăud, 427160

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
22240373
Reg. Com.
J06/752/2007
Înființată
9 august 2007
Vechime
19 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2024
38 mii lei
Profit net 2024
20 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.08.2007

Rezumat

Pe scurt

ROZDEA SRL (CUI 22240373) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Miceștii de Câmpie, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2007. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 37.657 lei (-60% față de 2023) și un profit net de 20.329 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22240373
Nr. Reg. Com.
J06/752/2007
EUID
ROONRC.J06/752/2007
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
9 august 2007
Vechime
19 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 81, Sat Miceştii de Câmpie Com. Miceştii de Câmpie, Jud. Bistriţa-Năsăud, 427160

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • D••• AT•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-59,7% față de 2023

37.657 RON

2023: 93.465 RON

0200k400k600k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 430.869 RONAnul 2016: 161.689 RONAnul 2017: 25.792 RONAnul 2018: 64.611 RONAnul 2019: 21.844 RONAnul 2020: 223.039 RONAnul 2021: 99.088 RONAnul 2022: 67.315 RONAnul 2023: 93.465 RONAnul 2024: 37.657 RON

Profit net 2024

+1787,6% față de 2023

20.329 RON

2023: 1.077 RON

-200k-100k0100k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 10.179 RONAnul 2016: -54.998 RONAnul 2017: -138.512 RONAnul 2018: -23.872 RONAnul 2019: -4.265 RONAnul 2020: -16.407 RONAnul 2021: 88.459 RONAnul 2022: 63.554 RONAnul 2023: 1.077 RONAnul 2024: 20.329 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    223 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -139 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    -55 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    431 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
54%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 54 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,09Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,09 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
81%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

81% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bistrița-Năsăud cu nr. J6/752/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ROZDEA SRL

Este ROZDEA SRL activă?

Da. ROZDEA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ROZDEA SRL?

Cifra de afaceri a ROZDEA SRL în 2024 a fost de 37.657 lei, în scădere cu 60% față de 2023.

Ce profit a avut ROZDEA SRL în 2024?

În 2024, ROZDEA SRL a înregistrat un profit net de 20.329 lei.

Ce activitate are ROZDEA SRL?

Activitatea principală a ROZDEA SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul ROZDEA SRL?

ROZDEA SRL are sediul social la adresa Nr. 81, Sat Miceștii de Câmpie Com. Miceștii de Câmpie, Jud. Bistrița-Năsăud, 427160.

ROZDEA SRL este plătitoare de TVA?

Da. ROZDEA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ROZDEA SRL are datorii la ANAF?

Nu. ROZDEA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROZDEA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].