ActivăSRL

ROZBELL S.R.L.

Str. Tineretului Nr. 8, Bl. 127, Sc. D, Et. 3, Ap. 8, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720097

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
17249570
Reg. Com.
J33/268/2005
Înființată
16 februarie 2005
Vechime
21 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
305 mii lei
Profit net 2025
437 lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.02.2005

Rezumat

Pe scurt

ROZBELL S.R.L. (CUI 17249570) este o societate cu răspundere limitată activă din Suceava, înființată în 2005. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 305.325 lei (+37% față de 2024) și un profit net de 437 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17249570
Nr. Reg. Com.
J33/268/2005
EUID
ROONRC.J33/268/2005
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
16 februarie 2005
Vechime
21 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tineretului Nr. 8, Bl. 127, Sc. D, Et. 3, Ap. 8, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720097

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ROZNO••• COR•••
  • ROZNO••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+36,7% față de 2024

305.325 RON

2024: 223.377 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 281.251 RONAnul 2017: 200.427 RONAnul 2018: 161.338 RONAnul 2019: 225.556 RONAnul 2020: 205.671 RONAnul 2021: 192.174 RONAnul 2022: 236.375 RONAnul 2023: 222.629 RONAnul 2024: 223.377 RONAnul 2025: 305.325 RON

Profit net 2025

+104,3% față de 2024

437 RON

2024: -10.051 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 44.265 RONAnul 2017: 25.266 RONAnul 2018: 13.458 RONAnul 2019: 26.514 RONAnul 2020: 16.728 RONAnul 2021: 11.304 RONAnul 2022: 21.231 RONAnul 2023: -3.542 RONAnul 2024: -10.051 RONAnul 2025: 437 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    305 mii lei
    Profit net
    437 lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    223 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    223 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    236 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    192 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    226 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    281 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,1%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,31Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,31 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
30%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/268/2005, sub denumirea ROZBELL SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ROZBELL S.R.L.

Este ROZBELL S.R.L. activă?

Da. ROZBELL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ROZBELL S.R.L.?

Cifra de afaceri a ROZBELL S.R.L. în 2025 a fost de 305.325 lei, în creștere cu 37% față de 2024.

Ce profit a avut ROZBELL S.R.L. în 2025?

În 2025, ROZBELL S.R.L. a înregistrat un profit net de 437 lei.

Ce activitate are ROZBELL S.R.L.?

Activitatea principală a ROZBELL S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul ROZBELL S.R.L.?

ROZBELL S.R.L. are sediul social la adresa Str. Tineretului Nr. 8, Bl. 127, Sc. D, Et. 3, Ap. 8, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720097.

ROZBELL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ROZBELL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ROZBELL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ROZBELL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROZBELL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].