Marjă netă
SlabFirma a pierdut 0,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ROYAL VISION STUDIO SRL (CUI 34471819) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2015. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 206.415 lei (+64% față de 2024) și o pierdere netă de 198 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 31.763 lei |
| 2017 | 105.312 lei |
| 2018 | 298.091 lei |
| 2019 | 293.637 lei |
| 2020 | 288.685 lei |
| 2021 | 259.757 lei |
| 2022 | 199.520 lei |
| 2023 | 254.124 lei |
| 2024 | 125.520 lei |
| 2025 | 206.415 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 206.415 | 125.520 | 254.124 | 199.520 | 259.757 | 288.685 | 293.637 | 298.091 | 105.312 | 31.763 |
| Profit net | -198 | 6.213 | 49.775 | 38.157 | 151.053 | 99.155 | 92.612 | 100.701 | 43.708 | 24.887 |
| Număr mediu de angajați | - | 0 | 1 | 0 | - | - | - | - | - | 0 |
| Active imobilizate | 4.978 | 4.978 | - | - | 0 | 399 | 1.599 | 3.533 | 2.500 | 4.167 |
| Active circulante | 592.766 | 553.146 | 543.444 | 481.245 | 390.955 | 233.185 | 233.550 | 126.525 | 74.450 | 23.169 |
| Stocuri | 74.535 | 64.063 | 51.481 | 48.273 | 54.704 | 49.994 | 28.840 | 11.298 | 2.860 | 2.143 |
| Creanțe | 451.341 | 444.187 | 339.556 | 276.735 | 183.220 | 30.338 | 7.833 | 7.938 | 6.257 | 1.433 |
| Datorii | 135.217 | 95.399 | 86.931 | 75.149 | 22.374 | 16.056 | 16.076 | 3.597 | 6.190 | 284 |
| Capitaluri proprii | 462.527 | 462.725 | 456.513 | 406.096 | 368.581 | 217.528 | 219.073 | 126.461 | 70.760 | 27.052 |
Firma a pierdut 0,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,38 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
23% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ROYAL VISION STUDIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ROYAL VISION STUDIO SRL în 2025 a fost de 206.415 lei, în creștere cu 64% față de 2024.
În 2025, ROYAL VISION STUDIO SRL a înregistrat o pierdere netă de 198 lei.
Activitatea principală a ROYAL VISION STUDIO SRL este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).
ROYAL VISION STUDIO SRL are sediul social la adresa CICEU Nr. 8-10, Bl. R10, Sc. 1, Ap. 2, PARTER,CAMERA 2, București Sectorul 4, Jud. București.
Nu. ROYAL VISION STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ROYAL VISION STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].