Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ROXY & ZAMFY SRL (CUI 29333887) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Rușeni, Comuna Păulești, județul Satu Mare, înființată în 2011. Activitatea principală este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 992.363 lei (+36% față de 2024) și un profit net de 85.904 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 215.087 lei |
| 2017 | 133.762 lei |
| 2018 | 345.835 lei |
| 2019 | 265.657 lei |
| 2020 | 610.664 lei |
| 2021 | 667.316 lei |
| 2022 | 782.667 lei |
| 2023 | 689.035 lei |
| 2024 | 727.087 lei |
| 2025 | 992.363 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 992.363 | 727.087 | 689.035 | 782.667 | 667.316 | 610.664 | 265.657 | 345.835 | 133.762 | 215.087 |
| Profit net | 85.904 | 18.202 | 25.048 | 6.187 | 5.691 | 5.421 | 817 | 1.925 | 5.264 | 12.930 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 306.118 | - | 150.938 | 281.094 | 309.820 | 302.182 | 354.623 | 263.337 | 76.206 | 38.995 |
| Active circulante | 1.244.424 | 1.394.419 | 1.107.933 | 957.593 | 782.551 | 434.673 | 441.950 | 308.703 | 336.609 | 112.924 |
| Stocuri | 789.719 | 769.975 | 767.441 | 713.559 | 534.143 | 339.665 | 375.341 | 186.416 | 278.010 | 60.474 |
| Creanțe | 277.522 | 371.180 | 145.871 | 110.527 | 200.008 | 66.379 | 65.297 | 47.822 | 58.266 | 8.784 |
| Datorii | 1.388.209 | 1.317.990 | 1.200.644 | 1.205.508 | 1.065.379 | 715.554 | 780.693 | 556.977 | 399.676 | 144.044 |
| Capitaluri proprii | 162.333 | 76.429 | 58.227 | 33.179 | 26.992 | 21.301 | 15.880 | 15.063 | 13.139 | 7.875 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 90% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
90% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ROXY & ZAMFY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ROXY & ZAMFY SRL în 2025 a fost de 992.363 lei, în creștere cu 36% față de 2024.
În 2025, ROXY & ZAMFY SRL a înregistrat un profit net de 85.904 lei.
Activitatea principală a ROXY & ZAMFY SRL este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
ROXY & ZAMFY SRL are sediul social la adresa Sat Rușeni, Comuna Păulești, Jud. Satu Mare.
Da. ROXY & ZAMFY SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ROXY & ZAMFY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].