ActivăSRL

ROXINOV CONSTRUCT SRL

Nr. 5A, Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă, Jud. Timiş, 307289

CAEN 5611: Restaurante

CUI
16355034
Reg. Com.
J2004001126358
Înființată
21 aprilie 2004
Vechime
22 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
1,1 mil. lei
Profit net 2025
106 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.04.2004

Rezumat

Pe scurt

ROXINOV CONSTRUCT SRL (CUI 16355034) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Urseni, comuna Moșnița Nouă, județul Timiș, înființată în 2004. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,14 mil. lei (+7,4% față de 2024) și un profit net de 105.617 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16355034
Nr. Reg. Com.
J2004001126358
EUID
ROONRC.J2004001126358
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
21 aprilie 2004
Vechime
22 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 5A, Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă, Jud. Timiş, 307289

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TIRI••• RĂZ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+7,4% față de 2024

1.135.863 RON

2024: 1.057.623 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.440.091 RONAnul 2017: 1.878.079 RONAnul 2018: 4.048.134 RONAnul 2019: 2.500.866 RONAnul 2020: 1.697.243 RONAnul 2021: 1.116.703 RONAnul 2022: 1.309.555 RONAnul 2023: 840.426 RONAnul 2024: 1.057.623 RONAnul 2025: 1.135.863 RON

Profit net 2025

+310,5% față de 2024

105.617 RON

2024: 25.732 RON

-500k0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 56.269 RONAnul 2017: 33.892 RONAnul 2018: 1.172.854 RONAnul 2019: 23.962 RONAnul 2020: -408.261 RONAnul 2021: -72.883 RONAnul 2022: -353.507 RONAnul 2023: -214.054 RONAnul 2024: 25.732 RONAnul 2025: 105.617 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    106 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    840 mii lei
    Profit net
    -214 mii lei
    Angajați
    9
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    -354 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    -73 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    -408 mii lei
    Angajați
    13
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    14
  • 2018

    Cifra de afaceri
    4,0 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    12
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    10
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    8

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
9,3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,70Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 70% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
78%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1126/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ROXINOV CONSTRUCT SRL

Este ROXINOV CONSTRUCT SRL activă?

Da. ROXINOV CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ROXINOV CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a ROXINOV CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 1.135.863 lei (1,14 mil. lei), în creștere cu 7,4% față de 2024.

Ce profit a avut ROXINOV CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, ROXINOV CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 105.617 lei.

Ce activitate are ROXINOV CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a ROXINOV CONSTRUCT SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul ROXINOV CONSTRUCT SRL?

ROXINOV CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Nr. 5A, Sat Urseni Com. Moșnița Nouă, Jud. Timiș, 307289.

ROXINOV CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. ROXINOV CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ROXINOV CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ROXINOV CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROXINOV CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].