ROXCRIS EFECT S.R.L.
Slt. Eugen Tautu Nr. 10, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, 900389
CAEN 4721: Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
- CUI
- 38746947
- Reg. Com.
- J2018000196135
- Înființată
- 25 ianuarie 2018
- Vechime
- 8 ani, 9 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 68 mii lei
- Profit net 2025
- -9 mii lei
- Angajați 2025
- 1
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.01.2018
Rezumat
Pe scurt
ROXCRIS EFECT S.R.L. (CUI 38746947) este o societate cu răspundere limitată activă din Constanța, înființată în 2018. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN 4721).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 68.116 lei (-23% față de 2024) și o pierdere netă de 8.999 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 38746947
- Nr. Reg. Com.
- J2018000196135
- EUID
- ROONRC.J2018000196135
- Cod CAEN principal
- 4721 - Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
- Data înființării
- 25 ianuarie 2018
- Vechime
- 8 ani, 9 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Slt. Eugen Tautu Nr. 10, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, 900389
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (3)
- BU••• AN••• A•••
- BU••• CIPR••• VAS•••
- BU••• DANI•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
-22,7% față de 202468.116 RON
2024: 88.073 RON
Profit net 2025
-3050,5% față de 2024-8.999 RON
2024: 305 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 68 mii lei
- Profit net
- -9 mii lei
- Angajați
- 1
2024
- Cifra de afaceri
- 88 mii lei
- Profit net
- 305 lei
- Angajați
- 1
2023
- Cifra de afaceri
- 33 mii lei
- Profit net
- -10 mii lei
- Angajați
- 1
2022
- Cifra de afaceri
- 322 mii lei
- Profit net
- -33 mii lei
- Angajați
- 1
2021
- Cifra de afaceri
- 226 mii lei
- Profit net
- -26 mii lei
- Angajați
- 1
2020
- Cifra de afaceri
- 263 mii lei
- Profit net
- 24 mii lei
- Angajați
- 1
2019
- Cifra de afaceri
- 161 mii lei
- Profit net
- 13 mii lei
- Angajați
- 1
2018
- Cifra de afaceri
- 9 mii lei
- Profit net
- -4 mii lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2025
Firma a pierdut 13,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 19% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
539% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Anularea înregistrării în scopuri de TVA
- 2023
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2022
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2020
Cel mai mare profit net din istoric
- 2018
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/196/2018.
În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ROXCRIS EFECT S.R.L.
Este ROXCRIS EFECT S.R.L. activă?
Da. ROXCRIS EFECT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a ROXCRIS EFECT S.R.L.?
Cifra de afaceri a ROXCRIS EFECT S.R.L. în 2025 a fost de 68.116 lei, în scădere cu 23% față de 2024.
Ce profit a avut ROXCRIS EFECT S.R.L. în 2025?
În 2025, ROXCRIS EFECT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 8.999 lei.
Ce activitate are ROXCRIS EFECT S.R.L.?
Activitatea principală a ROXCRIS EFECT S.R.L. este Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN 4721).
Unde are sediul ROXCRIS EFECT S.R.L.?
ROXCRIS EFECT S.R.L. are sediul social la adresa Slt. Eugen Tautu Nr. 10, Municipiul Constanța, Jud. Constanța, 900389.
ROXCRIS EFECT S.R.L. este plătitoare de TVA?
Nu. ROXCRIS EFECT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
ROXCRIS EFECT S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. ROXCRIS EFECT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ROXCRIS EFECT S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].