ROXANA CON SERV SRL
PRINCIPALĂ Nr. 257, Sat Şura Mare, Comuna Şura Mare, Jud. Sibiu, 557265
CAEN 4312: Lucrări de pregătire a terenului
- CUI
- 28484156
- Reg. Com.
- J32/480/2011
- Înființată
- 13 mai 2011
- Vechime
- 15 ani, 5 luni
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
- sediu expirat
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.05.2011
Rezumat
Pe scurt
ROXANA CON SERV SRL (CUI 28484156) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Șura Mare, Comuna Șura Mare, județul Sibiu, înființată în 2011. Activitatea principală este Lucrări de pregătire a terenului (CAEN 4312).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 28484156
- Nr. Reg. Com.
- J32/480/2011
- EUID
- ROONRC.J32/480/2011
- Cod CAEN principal
- 4312 - Lucrări de pregătire a terenului
- Data înființării
- 13 mai 2011
- Vechime
- 15 ani, 5 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- PRINCIPALĂ Nr. 257, Sat Şura Mare, Comuna Şura Mare, Jud. Sibiu, 557265
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- COTOLO••• OVI•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2014
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2011
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Sibiu cu nr. J32/480/2011.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ROXANA CON SERV SRL
Este ROXANA CON SERV SRL activă?
Da. ROXANA CON SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce activitate are ROXANA CON SERV SRL?
Activitatea principală a ROXANA CON SERV SRL este Lucrări de pregătire a terenului (CAEN 4312).
Unde are sediul ROXANA CON SERV SRL?
ROXANA CON SERV SRL are sediul social la adresa PRINCIPALĂ Nr. 257, Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, Jud. Sibiu, 557265.
ROXANA CON SERV SRL este plătitoare de TVA?
Nu. ROXANA CON SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
ROXANA CON SERV SRL are datorii la ANAF?
Nu. ROXANA CON SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ROXANA CON SERV SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].