RadiatăSRL

ROX COM S.R.L.

Str. DETASAMENTUL PAULIS Nr. 174, Orş. Lipova, Jud. Arad

CAEN 5272: Reparații de articole electrice de uz gospodăresc

CUI
1743950
Reg. Com.
J02/1264/1992
Înființată
18 mai 1992
Vechime
34 de ani, 5 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 23.03.2006

Rezumat

Pe scurt

ROX COM S.R.L. (CUI 1743950) a fost o societate cu răspundere limitată din Lipova, județul Arad, înființată în 1992 și radiată în 2006. Activitatea principală era Reparații de articole electrice de uz gospodăresc (CAEN 5272).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1743950
Nr. Reg. Com.
J02/1264/1992
EUID
ROONRC.J02/1264/1992
Cod CAEN principal
5272 - Reparații de articole electrice de uz gospodăresc
Data înființării
18 mai 1992
Vechime
34 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. DETASAMENTUL PAULIS Nr. 174, Orş. Lipova, Jud. Arad

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • HALMAG••• LILI••• ON••• MA•••
  • L••• DOR••• AUR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2006

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/1264/1992, sub denumirea ROX COM SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ROX COM S.R.L.

Este ROX COM S.R.L. activă?

Nu. ROX COM S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.

Ce activitate avea ROX COM S.R.L.?

Activitatea principală a ROX COM S.R.L. era Reparații de articole electrice de uz gospodăresc (CAEN 5272).

Unde avea sediul ROX COM S.R.L.?

ROX COM S.R.L. avea sediul social la adresa Str. DETASAMENTUL PAULIS Nr. 174, Orș. Lipova, Jud. Arad.

ROX COM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ROX COM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROX COM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].