ActivăSRL

ROPLUS SRL

Str. Marin Preda Nr. 15B, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410152

CAEN 7020: Activități de consultanță în afaceri și management

CUI
11095103
Reg. Com.
J1998000964055
Înființată
12 octombrie 1998
Vechime
28 de ani
Cifra de afaceri 2025
622 mii lei
Profit net 2025
24 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.10.1998

Rezumat

Pe scurt

ROPLUS SRL (CUI 11095103) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 1998. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 621.760 lei (-19% față de 2024) și un profit net de 24.453 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11095103
Nr. Reg. Com.
J1998000964055
EUID
ROONRC.J1998000964055
Cod CAEN principal
7020 - Activități de consultanță în afaceri și management
Data înființării
12 octombrie 1998
Vechime
28 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Marin Preda Nr. 15B, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410152

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BRA••• SOR••• CĂTĂL•••
  • POPE••• EMI••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-19,0% față de 2024

621.760 RON

2024: 767.410 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 361.391 RONAnul 2017: 553.814 RONAnul 2018: 646.760 RONAnul 2019: 552.694 RONAnul 2020: 409.431 RONAnul 2021: 623.848 RONAnul 2022: 635.287 RONAnul 2023: 729.531 RONAnul 2024: 767.410 RONAnul 2025: 621.760 RON

Profit net 2025

-50,9% față de 2024

24.453 RON

2024: 49.788 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 34.195 RONAnul 2017: 219.479 RONAnul 2018: 123.358 RONAnul 2019: 100.634 RONAnul 2020: 67.267 RONAnul 2021: 87.631 RONAnul 2022: 9.097 RONAnul 2023: 86.620 RONAnul 2024: 49.788 RONAnul 2025: 24.453 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    622 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    767 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    730 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    635 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    624 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    409 mii lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    553 mii lei
    Profit net
    101 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    647 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    554 mii lei
    Profit net
    219 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    361 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,28Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,28 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
78%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/964/1998.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ROPLUS SRL

Este ROPLUS SRL activă?

Da. ROPLUS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ROPLUS SRL?

Cifra de afaceri a ROPLUS SRL în 2025 a fost de 621.760 lei, în scădere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut ROPLUS SRL în 2025?

În 2025, ROPLUS SRL a înregistrat un profit net de 24.453 lei.

Ce activitate are ROPLUS SRL?

Activitatea principală a ROPLUS SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

Unde are sediul ROPLUS SRL?

ROPLUS SRL are sediul social la adresa Str. Marin Preda Nr. 15B, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410152.

ROPLUS SRL este plătitoare de TVA?

Da. ROPLUS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ROPLUS SRL are datorii la ANAF?

Nu. ROPLUS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROPLUS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].